anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

multimetr zamówiony brak info

Client:86577380
#8 Zapaleniec#

Witam Spraw jest śmieszna i banaalna.  Zamówienie złożone 11.06.24. w sprawie multimetr  cyfrowy 10cwf.

Ja nie wiem dlaczego ta sprawa została przez firmę allegro tak zignorowana pisanie do was i robienie sobie nadziej że ktoś w ogóle się tym zajmie graniczy z cudem , tym bardziej że na waszym koncie zostawiłem

tyle żeby sobie jeść paczki i klikać w  klawiaturę?

Co dalej macie wszystkie dane   zakupu  moje też ?

całą korespondencje rejestruje  w celu przedstawienia  dowodów  współpracy  , klient firma allegro.

Jacek [edycja].

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:86577380 kontaktowałeś się z nami w lipcu, w odpowiedzi założyliśmy dyskusję.
Dyskusja została automatycznie zamknięta po 30 dniach (4.08.2024),  ponieważ nie określiłeś czy problem został rozwiązany, a sprzedający poinformował w dyskusji, że paczka jest w drodze do Ciebie. 
Dopiero teraz ponownie skontaktowałeś się z nami w tej sprawie. 
Poproszę Cię o jeszcze chwilę cierpliwości, konsultuję tę sprawę. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@la_nika Minęło trochę czasu i co z tą konsultacją?

oznacz moderatorów

Client:86577380
#8 Zapaleniec#

posty wysyłam od trzech miesięcy bez skutku?

oznacz moderatorów

Client:86577380
#8 Zapaleniec#

Jakieś  cło nie odebrało później że już jest w drodze itd.

w końcu strona przepadła... nie pierwszy raz  juz miałem taki wpad. tylko dwa lata temu .

oddali  po trzecim wpisie kase a teraz jakieś problemy.....

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:86577380 po mojej konsultacji, 3 września otworzyliśmy ponownie dyskusję. Zachęciliśmy Cię do wypełnienia wniosku o rekompensatę z Allegro Protect. Wczoraj ponownie w dyskusji wypowiedziała się Doradczyni i pokierowała co powinieneś zrobić oraz napisała:
"Jeśli problem dalej będzie występować, proszę o zrobienie zrzutu ekranu, zamieszczenie go w dyskusji, oraz ponowne wezwanie nas".
Czekamy na Twoją wiadomość. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:86577380
#8 Zapaleniec#

Dzisiaj to zrobiłem  wszystkie dane wysłałem na  ekranie  smartfona  bez efektu....

Zablokowana jest strona protekt  .... brak wyświetlanych opcji które przysłał mi pracownik  allegro...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:86577380 upewnij się proszę, że jesteś zalogowany na właściwym koncie.  Czyli Client:106700160.

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:86577380
#8 Zapaleniec#

sprzedający zagrał na zwłokę  paczka niby była przetrzymywana  na izbie cellnej. A

w rzeczywistości  była to informacja do ciągnięcia daty przeterminowania sprzedaży.

zbieram dowody posty  i wszystkie informacje na ten temat, w jaki sposób można   prowadzić takie nie uczciwe  operacje   i angażować  kupującego na stratę w tak poważnej firmie jak Allegro. wymaga to opublikowania  chyba w mediach....

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wszędzie to się może zdarzyć, złóż ten wniosek do AP.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:86577380 a wiesz że allegro nie jest stroną transakcji, zakup z zagramanicy wiąże się z ryzykiem i faktycznie możesz zostać bez towaru i kasy, a protect to forma rekompensaty i może zostać przyznana lub nie 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:86577380
#8 Zapaleniec#

....Pisałem już na ten temat dlaczego czekałem tak długo!!!!!!!

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:86577380 Otwierasz spor to go pilnuj.

oznacz moderatorów

Client:86577380
#8 Zapaleniec#

czekałem cierpliwie  wiem że przesyłki idą długo ale tym razem  po rozmowach telefonicznych z allegro  sprawa wygląda inaczej .

oznacz moderatorów

Client:86577380
#8 Zapaleniec#

Problem z dnia  11.06.2024. zakup Multimetra cyfrowego 10cwf . sprzedający nr. 15692221649 .

Przerósł Firmę Allegro  w całej treści . Po dwóch kontaktach telefonicznych Nr.[edycja]

Nie otrzymałem żadnej fachowej pomocy zapewnienia  o rozwiązaniu problemu tez spaliły się szybko.

Strona Allegro działa skutecznie ale chyba  w formie informacji . Problem nadal jest ,ciekawe co teraz?

zostałem oszukany przez sprzedawcę a firma Allegro stara się jak na razie  prowadzić pewną grę która nie wiem do czego prowadzi?

Ciekawe co na ten temat media  powiedzą jeśli zbiorę więcej takich  nie pomyślnych prób odzyskania

przelew z  czerwca tego roku? Kto może pomóc  jeśli Allegro nie jest w stanie?

Jacek [edycja].Tel. [edycja]

 

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

Oszukałeś się sam

polskie przysłowie mówi: chytry dwa razy traci

https://wsjp.pl/haslo/do_druku/1520/chytry-dwa-razy-traci

Nie kupiłeś w Polsce, w polskiej firmie, towaru wysyłanego z Polski

@Client:86577380 wymaga to opublikowania chyba w mediach....

dokładnie, opisz wszystkim jaką głupotę popełniłeś

 

ile miało być taniej? 2zł, bo ktoś nie płaci podatków w Polsce

teraz piszesz tu lamenty jak jesteś bardzo pokrzywdzony

brawo

 

oznacz moderatorów