anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie widać zwrotu od sprzedającego

MAMY ROZWIĄZANIE!
Waszol
#4 Eksplorator#

dzień dobry, 

ponad miesiąc temu zwróciłem towar, sprzedający twierdzi że kilka dni później zrobił przelew za zwrot na moje środki Allegro ale do tej pory na moim koncie nie ma historii tej transakcji. Nie mam też wpływu na konto bankowe na które prosiłem przelać zwrot. Czy to możliwe że Allegro tak długo "księguje" ten przelew ? To już ponad miesiąc czasu !!

 

 

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17
serwis-texas
#19 Nestor#

@Waszol 

Nie, niemożliwe. Czy dostałeś może e-mail od Allegro że sprzedający zwrócił środki?

 

oznacz moderatorów
Waszol
#4 Eksplorator#

nie widzę takiego maila niestety. Możliwe że usunąłem ale w koszu też nie ma (choć starsze niż 30 dni mail kasuje) .

Nie podejrzewam tutaj oszustwa bo sprzedawca to firma z dobrą renomą na allegro - ale chciałbym rozwiązać tą sprawę i odzyskać pieniądze.

oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

@Waszol 

Weź wklej tutaj numer zamówienia i wywołaj moderację. Podczas pisania postu jest taki zielony napis "oznacz moderatorów".

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Waszol Po zwrocie od sprzedającego, wcześniej mail od Allegro>był? to środki trafiają tam skąd wyszły, jak np: na raty to trafiają do kredytodawcy.

oznacz moderatorów
Waszol
#4 Eksplorator#

maila o wysłanym zwrocie od sprzedającego nie widzę (ale jak pisałem wcześniej mogłem usunąć w zamieszaniu jakie mam na skrzynce). Płatność była robiona za pomocą bliku bez kodu - "Płatność w ramach usługi Przelewy24" - tak pisze w szczegółach zakupu

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Waszol a nie brałeś tego na  allegro pay?

oznacz moderatorów
Waszol
#4 Eksplorator#

raczej nie, nawet za bardzo nie wiem co to jest 🙂 kupowałem jak zawsze, jak wszystko inne 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Waszol a sprawdzałeś historie od dnia zakupu?

oznacz moderatorów
Waszol
#4 Eksplorator#

ale historie czego ? Od dnia zwrotu sprawdziłem historię maili, wiadomości allegro, przelewów na konto bankowe i przelewów na konto allegro. Nigdzie nic nie znalazłem 😕

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Waszol historie konta bankowego do którego masz podpięty BLIK od dnia zakupu.

oznacz moderatorów
Waszol
#4 Eksplorator#

sprawdzałem, nie ma tego zwrotu 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Waszol Dziękuję, dokładnie o ten numer chodziło. Sprawdziłam już ten zwrot i sprzedający poprawnie zlecił go w  naszym systemie 19.09.2022 r. i jest poprawnie rozliczony, więc jeśli nie znalazłeś przelewu na swoim rachunku w okolicach tej daty, napisz proszę do nas zgłoszenie przez ten formularz. Nasz pracownik wygeneruje dla Ciebie potwierdzenie, które będziesz mógł przedstawić w swoim banku, aby wyjaśnić z nimi tę sytuację. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Waszol
#4 Eksplorator#

dziękuję za sprawdzenie! 

I dzięki wszystkim za chęć pomocy !!

pozdrawiam 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Waszol Podaj mi proszę numer zamówienia lub oferty, której dotyczy ten zwrot. Sprawdzę tę sytuację, ale potrzebuję dokładniejszych informacji o jakie zamówienie chodzi. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Waszol
#4 Eksplorator#

skopiowane ze szczegółów zakupu więc chyba o to chodzi:

NUMER ZAMÓWIENIA

1128bce1-2bb9-11ed-a495-571cffd2ae8a
 
oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

@Waszol 

Very good 🙂

@_HolaOla_ 

Zaraz nam to Ola rozwali 🙂

oznacz moderatorów
Waszol
#4 Eksplorator#

DATA ZGŁOSZENIA I NUMER ZWROTU

14 wrz 2022 09:42 MNL2/2022
 
 
oznacz moderatorów