anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie wpisałam nazwy przelewu - co teraz?

Lacrimosi_40
#8 Zapaleniec#

Mam pytanie - co się stanie, gdy z pośpiechu nie wpisałam nazwy przelewu, ale przelew wyszedł z konta? Czy on trafi do sprzedawcy? 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Lacrimosi_40 nie trafi do sprzedawcy , odbije się i wróci za kilka dni tam skąd wyszedł .

oznacz moderatorów

Lacrimosi_40
#8 Zapaleniec#

Dziękuję. A czy w czasie oczekiwania na zwrot pieniędzy - zależy mi na szybkiej dostawie - mogę jeszcze raz dokonać zakupu i nie będzie to miało wpływu na "powrót" pieniędzy?

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Lacrimosi_40 Wykonaj przelew ponownie z poprawnymi danymi jeśli je masz - nie musisz kupować ponownie. Poprzednia wpłata wróci a ta druga zostanie zaksięgowana.

oznacz moderatorów

rppf
#12 Orędownik#

Mhmm....odbije się ? Automatycznie może ? No chyba jedynie jak dana firma ma jakiś automatyczny system sprawdzania tytułów przelewu i zwracania tych bez tytułu ?! 

Kiedyś w takiej sytuacji, pisało by się do sprzedawcy by "poszukał" z łaski możliwie szybko takiego przelewu po danych nadawcy/numerze konta ...

Chyba, ze ja czegoś nie wiem/nie rozumiem ....aha ...jeszcze jest opcja wpłaty na konto sprzedawcy, ale nie bezpośrednio ale poprzez Allegro Finanse ....moze wówczas nikt tego nie sprawdza i przelew jest rzeczywiście zwracany ...ale autorka tematu nie wspomniała, ze wpłacała ta metodą ...

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@rppf raczej nikt obecnie nie zakłada płatności poza systemem allegro finanse - takie coś zdarza się raz na ... 20 000 transakcji. 

oznacz moderatorów

rppf
#12 Orędownik#

Mhm ...powiedzmy, że jest późny wieczór, a raczej już noc ...i potraktuję nazwanie mnie "nikim" jako ...takie sobie coś 😏 zwłaszcza, że było tam słowa "raczej" ....

Bo ja jestem taki "raczej nikt" i to zakładam !! Cóż ...stary widać jestem 😥 ... cóż, mojemu pierwszemu z dwóch posiadanych kont na Allegro "stuknęło" niedawno 20 lat 😀 ...i dobrze pamiętam czasy, gdy zwykły przelew to była PODSTAWOWA forma płatności !!

I żeby nie było ...dziś tak za zwykłe zakupy w Internecie płacę ekstremalnie rzadko ...ale nie uważam tego za coś dziwnego, nienormalnego itd.

A czy raz na 20000 tysięcy transakcji ? To zależy ....sprzedając od lat co jakiś czas rzeczy z kolekcji na prywatnym, drugim koncie ...raz na kilka miesięcy ktoś tak nawet dziś mi tak zapłaci !!

I dla mnie to nic dziwnego 😀 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

jakiś czas temu operatorzy płatności (PayU/P24) uszczelnili system i teraz każdy błąd w przelewie powoduje powrót do nadawcy.

oznacz moderatorów