anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Niedostępne raty od nowa

MAMY ROZWIĄZANIE!
zales3
#8 Zapaleniec#

Witam mam przyznany limt 3000zł na początku miałem poślizg że spłatą ale obecnie jestem na bieżąco i spłacone mam 984zł i chciałbym kupić radio możliwe są raty zero ale tylko payu za pośrednictwem alior bank mbank monedo a czemu nie mam opcji raty od nowa

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
xyz96
#21 Demiurg#

Raty Od.nowa nie są dostępne w każdej ofercie. Poszukaj innej aukcji, może będą.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

Zależy w jakiej kategorii jest radio https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/informacje-ogolne/kiedy-nie-moge-skorzystac-z-rat-nl5Z889bKC...

Lub jaka kwota 

Raty Od.nowa dostępne są aktualnie w ofertach, w większości kategorii Allegro, o ile wartość zakupu mieści się w przedziale 100 zł - 4800 zł, a sprzedający udostępnił w swoich ofertach usługę płatniczą, o której mowa w Załączniku nr 7B do Regulaminu serwisu.

Chyba że masz bana za późnienia 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów
zales3
#8 Zapaleniec#

Na czacie z allegro powiedzieli że muszę się skontaktować z BNP Paribas czyli może to i ban za opóźnienie 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Moim zdaniem to nie jest żaden ban za opóźnienie, po prostu raty Od.nowa nie są dostępne w każdym przypadku i zależy to od konkretnej oferty i od pożyczkodawcy, dlatego zalecili Ci kontakt z nim.

oznacz moderatorów
zales3
#8 Zapaleniec#

Mylisz się kolego bo to sprawdziłem siostra że swojego konta może to kupić za pośrednictwem limitu allegro a ja nie

oznacz moderatorów
zales3
#8 Zapaleniec#

Ban z BNP Paribas kontakt z bankiem pomógł w ciągu 3 dni będę miał odblokowaną tą opcję 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Ten się nie myli, co nic nie robi. Inni mylą się znacznie częściej 🙂

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@xyz96 rata od nowa jest dostępna bez problemu, raty0% musza udostępnić sprzedawcy przez wyróżnienie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów