anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

niedziałający paczkomat WADO1MP

Michal_all
#7 Wielbiciel#

Kiedy można spodziewać się możliwości odbioru paczek które utknęły w paczkomacie WADO1MP???????????

Przecież to jest skandal, na info tylko informacja że brak możliwości odbioru, brak możliwości przekierowania z paczkomatu, a czas naprawy może  być dłuższy niż standardowy.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@Michal_all zdarzają się awarie, zaginięcia, zniszczenia itp. paczek i na to trzeba być gotowym zamawiając przez neta 🙂  Odblokują lub naprawią to dostaniesz zamówienie. Sprzedawca nadał zgodnie z deklarowanym czasem więc jeśli ponosisz z tego tytuły straty złóż reklamację https://inpost.pl/reklamacja

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Michal_all
#7 Wielbiciel#

Zgadza się, reklamacje złożyłem, chodzi mi o to że IN POST MA NAS [edycja]. Nie zależy mu na klientach, czy jest problem z podjechaniem i przekierowaniem przesyłek do paczkomatu 1 km dalej????????. NIE. Lepiej napisać że nie wiadomo kiedy będzie naprawiony paczkomat.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Michal_all ale przy awarii kurier nie wyciągnie tych paczek 😞 muszą czekać na serwis i naprawę, co i tak jest marginalne bo ja mam już za sobą prawie 1000 odebranych paczek z paczkomatu i nigdy a to nigdy nie miałem problemu z odebraniem, więc uzbroić się w cierpliwość, nie wieżę że będą specjalnie wydłużać czas naprawy, przecież też na tym zarabiają 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@InPost 

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Michal_all, aktualnie maszyna WAD01MP jest naprawiana i na ten czas wyłączono ją z użytkowania. Potwierdziłam, że trwają pracę nad tym, aby jak najszybciej udostępnić paczkomat. Proszę Cię o cierpliwość.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Michal_all
#7 Wielbiciel#

Dzięki za info, szkoda że nie konkretniej np. będzie naprawiony w dzisiaj do 18.00 lub jutro do 20.00

oznacz moderatorów