anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

niekompetentny pracownik allegro

lafoke
#8 Zapaleniec#

Od godz 11 pracownik allegro na messenger nieudolnie pomaga mi, każe przesyłać ekrany, a potem na nie nie patrzy i każe mi wybierać opcje, których na tych ekranach nie ma. 3 godziny to trwa.

Poprosiłam o zmianę tej osoby i cisza. Gdzie można złożyć skargę?

oznacz moderatorów
29 ODPOWIEDZI 29

az1rael
#21 Demiurg#

@Agent555 kontakt telefoniczny to ja pamiętam za 5 razem oddzwonił konsultant który był akurat w zgłaszanym temacie 😄 i to jakiś kierownik po czym udzielił mi porady prawnej niezgodnej z prawem na temat zwrotu opłaty za wysyłkę pierwotnego zamówienia po zwrocie kasy za reklamację (nie opłaty za przysłanie reklamacji ) więc no kompetencje to oni mają jakby ich ktoś z ulicy łapał hurtem na wagę i sadzał przed monitorem tu macie czatu a tu internety radźta se 😛

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Nie przesadzaj tak źle to nie jest. Dają przecież im materiały pomocnicze typu kopiuj-wklej xD

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Podobno te materialy kopiuj-wklej bardzo ułatwiaja doradcom pracę.   

 

 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Taaa jakby jeszcze im najpierw wyjaśnili które kiedy się wkleja xD. 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@az1rael "...oni mają jakby ich ktoś z ulicy łapał hurtem na wagę... "

Przecież tak jest, niedawno był protest - pikieta pracowników Allegro, protestowali przeciwko niskim, minimalnym płacom no i jesli mnie pamięc nie myli to chodziło o traktowanie, mobing.

Więc jest tak jak mówisz, tam pracują ludzie z łapanki nie z konkursu kwalifikacyjnego.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@br. Hehe studenci na umowie śmieciowej bez zusu na hasło pracujący przyjdź do pierwszej roboty dostaniesz na weekendowe libacje 

oznacz moderatorów

Blaksad
#12 Orędownik#

Allegro oszczędza na ludziach, ich szkoleniach – liczy się „produktywność” > określona ilość spraw które trzeba obsłużyć co nie oznacza rozwiązać. A spraw jest dużo.

Dodatkowo trudni klienci (tacy jak ja, bez krawata a wiadomo).

Nie wiem czy wiesz ale osoba która stoi za nowo powstałą platformą na W....pl (nie mogę napisać nazwy bo cenzura tutaj obowiązuje) prof. Janusz Filipiak już kiedyś stwierdził: „Każdego specjalistę da się zastąpić skończoną liczbą stażystów".

oznacz moderatorów

lafoke
#8 Zapaleniec#

udało się na komputerze, gdzie z ręki musiałam wpisac  adres paczkomatu. Musiałam go znać, inaczej nie wyslalabym paczki. Także zapomnij o niespodziance. Wcześniej nie musiałam go znać, apka sama mi go pokazała. W komórce nadal tej opcji nie ma.

Pan kazał sprawdzić na kompie i natychmiast zamknął zlecenie, nie czekając, czy mi się uda. Słabo mi było jakbym 3 osobie musiała to tłumaczyć od nowa.

Nikt z allegro nie przyznał, że jest błąd, ani ze go naprawi. Po kilkunastu latach na allegro jestem zszokowana załatwieniem tematu.

I jeszcze moderatorka, która napisała nieprawdę.

 

 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@lafoke Proszę Cię, abyś nie podważała moich kompetencji. Jak już wskazałam, jeśli chcesz, zajmę się Twoim zgłoszeniem. W tym celu proszę o przesłanie zrzutów ekranu jedną z dwóch przedstawionych przeze mnie dróg.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

lafoke
#8 Zapaleniec#

Ty zaczęłaś. Podważyłaś to, co napisałam.

Tak jak napisałam, problem rozwiązany, ale nie dzięki allegro. W apce nadal nie działa.

oznacz moderatorów