anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Niekompletny towar na palecie

laaraa02
#1 Nowicjusz#

Kupiłem towar który jest dosyć drogi i spory(przyszedł na palecie). W środku powinien być sterownik którego brakuje. Rozpocząłem dyskusje allegro ale od tygodnia słyszę że złożyli reklamacje dalej (do producenta). Co dalej? Tak mogę czekać jeszcze tydzień, może miesiąc. Bez tego brakującego sterownika nie jestem nawet w stanie sprawdzić czy wszystko działa poprawnie. Za tydzień minie 14 dni i już nie będę mógł zwrócić ale zwrot też jest trudny bo towar zdjęty z palety do której był poprzekręcany i nie będę w stanie go zapakować w taki sam bezpieczny do transportu sposób. Jak najlepiej się zachować w takiej sytuacji? 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

@laaraa02  Wy myliście zwrot z reklamacją a tu masz reklamacje, a jak chcesz zwrócić niekompletny ? sprzedający potrąci za taki zwrot. dyskusję oznacz po 14dniach jako nierozwiązaną, ważne. Przy reklamacji to sprzedający odbiera towar jeżeli chce go w celach reklamacyjnych u siebie, a ma 14 dni na jej rozpatrzenie. po tym czasie reklamacja jest uznana.

oznacz moderatorów

laaraa02
#1 Nowicjusz#

Czyli jak się otrzyma niekompletny towar to nie ma możliwości odesłania takiego? Czyli pozostaje mi tylko czekać na dosłanie brakującego sterownika? Co jeżeli po otrzymaniu sterownika dalej coś innego nie będzie działać? To dalej reklamacja? 

oznacz moderatorów