anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nielogiczne procedury dotyczące zwrotu...

Client:46768402
#8 Zapaleniec#

Witam wszystkich!

Zwrot nadałem poprzez paczkomat 27 lip 2023 10:17. Został odebrany 28 lip 2023 09:18. Zaraz po odebraniu widziałem w informacjach o zwrocie: " w trakcie weryfikacji...". Oczekiwałem, że zgodnie z tym co pokazuje serwis Allegro i apka operatora paczkomatów odnośnie wysyłki zwrotu - została zrealizowana i odebrana przez Sprzedawcę. Tymczasem dziś status zwrotu zmienił się z powrotem na "zwrot w drodze" i wbrew temu co pokazuje serwis Allegro i apka operatora paczkomatów - paczka ze zwrotem wcale nie doszła do Sprzedawcy... Widać to na poniższym zrzucie z ekranu:

Zrzut ekranu 2023-07-31 182919.png

Zdaję sobie sprawę, że nie minęło jeszcze zbyt wiele czasu od zwrotu, lecz zaczynam odnosić wrażenie że nie tylko outlet (iks)koma postępuje nie czysto... Są wakacje, chcę złożyć synowi komputer, ale zostałem w pewnym sensie oszukany przez dużą znaną firmę i teraz póki co jestem ~3000zł do tyłu (jest jeszcze druga oferta z płytą główną, którą wysłali ewidentnie uszkodzoną).
Pytanie: do kiedy najpóźniej (proszę o datę) mogę liczyć na zwrot swoich pieniędzy?

Proszę o odpowiedź i pozdrawiam...

 

 
oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

br.
#21 Demiurg#

@Client:46768402 

1.  "otrzymałem niepełny produkt (procesor bez dodatkowego chłodzenia)"

Dodatkowego?  Powinno być jeszcze dodatkowe?  Może wystarczyło zadzwonić lub maila wysłać, pewnie dosłaliby.

2. W dalszym ciągu twierdzę że na fotce niczego nie widać.  Czy podłączyłeś prawidłowo przewody do płyty?  Wentylator w zasilaczu też się nie kręcił ?  Może zapomniałeś o takim wyłączniczku z tyłu zasilacza?

3. OK

4. Już widzę strach a nawet przerażenie  wśród pracowników XKOM .  Który  z  pakowaczy  osiągnął korzyści majątkowe - przyznać się !!!...🤣  😂  🙄

oznacz moderatorów

Client:46768402
#8 Zapaleniec#

1) miało być chłodzenie, a nie było... to dodatkowy wydatek dla mnie ~180zł

2) zaznaczone jest na fotce jak wół: po prawej sekcja nad chipsetem emituje światło, zaś sekacja przy maskownicy/portach nie świeci... Zasilacz sprawny bo mam tester do zasilaczy. Pamięci też OK. Płyta nie uruchamia się...

4) To osoba, która wystawiała ofertę sprzedaży pomyliła się, bo procek miał iść bez dodatkowego chłodzenia 🙂 Ale po przebojach z płytą i tak zwróciłbym go...

Za to powinien się bać jakiś dyrektorek czy kierowniczek działu outletowego. Po komentarzach negatywnych widać, że na Outlecie (iks)koma nie jedna osoba się przejechała. A po ich strategii sądzę, że nie najlepiej z kasą w firmie.

Pozdrawiam 😉

oznacz moderatorów