anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Niemoralna propozycja sprzedawcy

Client:72726722
#9 Pomysłodawca#

Kupiłem grę na steam od pewnego sprzedawcy, w opisie było powiedziane że trzeba zmienic region konta, że ni ma zwrotów. Ogólnie dobrze przygotowany sprzedawca. Nie było jednak informacji, że aktywowanie gry wymaga łamania regulaminu steama i grozi zablokowaniem konta steam. Od razu gdy się o tym dowiedziałem to dokonałem zwrotu (nie otrzymałem klucza, tylko maila, że aktywacja będzie wymagać vpn co jest niezgodne z regulaminem steam)

Jeszcze nie skończyłem dyskutować ze sprzedawcą, ale po prostu mnie zatkało gdy dostałem to co widać w załączniku

IMG_20211217_135557.jpg

 Nie wiem co o tym sądzić i czy nie powinno się takego sprzedawcy zgłosić. Potwierdził on tez, że nie jest to jego pierwsza taka propozycja do klienta.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Obrazka nie widzimy, możesz opisać!🤔

oznacz moderatorów

Client:72726722
#9 Pomysłodawca#

- mogę Panu ten zwrot wykonać POZA ustawą i WARUNKOWO. Warunkiem jest komentarz pozytywny z kompletem gwiazdek PRZED wykonaniem tego zwrotu. W tym wariancie zwrot zlecamy tego samego dnia co komentarz. Na naszej liście komentarzy negatywnych ma Pan klientów, którzy się na ten warunek nigdy nie zgodzili, bądź byli tak narwani, że uznali, że komentarz to jedyna forma kontaktu. 

oznacz moderatorów

Client:72726722
#9 Pomysłodawca#

Cytat z obrazka przepisalem

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli tu opisałeś tzn. że uważasz że nie dasz się przekupić, jedyne wyjście jest zgłoszenie zachowania sprzedającego do Allegro.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:72726722 Nie daj się skorumpować. Zgłoś problem tu; https://allegro.pl/dyskusje/nowa i poproś o pomoc Allegro.

Jeśli to było Allegro Lokalnie, zgłoś tu; https://allegro.pl/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:72726722 do Ciebie należy decyzja, co zrobisz w związku z tą propozycją. Wystawiając takiemu sprzedającemu pozytywny komentarz możesz sprawić, że inni kupujący również będą rozczarowani zakupem, ponieważ nikt ich nie ostrzeże. 

Zachęcam Cię do zgłoszenia tego sprzedającego przez ten formularz (podaj jego login): https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:72726722
#9 Pomysłodawca#

Tez dotyczące tej samej sprawy:

Czy sprzedawca może sprzedawać produkt cyfrowy, którego aktywacja jest niezgodna z regulaminem firmy/strony gdzie trzeba ten produkt aktywować? I jawnie zachęcac do łamania tego regulaminu? (W ofercie nie jest nic napisane o łamaniu tego regulaminu, tylko o zmianie regionu, co nie jest łamaniem regulaminu) Bo mi się to wydaje nie w porządku

oznacz moderatorów

Client:72726722
#9 Pomysłodawca#

Czy sprzedawca może sprzedawać produkt cyfrowy, którego aktywacja jest niezgodna z regulaminem firmy/strony gdzie trzeba ten produkt aktywować? I jawnie zachęcac do łamania tego regulaminu? (W ofercie nie jest nic napisane o łamaniu tego regulaminu, tylko o zmianie regionu, co nie jest łamaniem regulaminu) Bo mi się to wydaje nie w porządku

 

Bo dowiedzialem się po zakupie produktu cyfrowego, że proponowany sposób aktywacji go przez sprzedawcę łamie regulamin docelowej firmy.

 

Nie otrzymalem i nie aktywowalem jeszcze produktu, chciałem go zwrócić, ale sprzedawca odwołuje się do praw, że nie mozna zwrócić produktu cyfrowego etc. (Które niby są prawdziwe, ale wydaje mi się ta sytuacja dośc specjalna)

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:72726722 Jeśli ta oferta narusza zasady serwisu, koniecznie nam ją zgłoś: https://allegro.pl/zglos-naruszenie/oferty 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:72726722
#9 Pomysłodawca#

Nie jestem pewien jeszcze właśnie, muszę poczytać więcej

oznacz moderatorów