anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Niepełny zwrot po anulowaniu zakupu

MAMY ROZWIĄZANIE!
simplis
#8 Zapaleniec#

Czy ktoś spotkał się z taką sytuacją, że nie zostały mu zwrócone wszystkie środki? Zakup za 69,99zł. 68,99zł z kuponów i 1zł BLIKIEM. Po anulowaniu zakupu, wróciło do mnie 10zł w kuponie i 1zł na konto bankowe. Mam czekać na resztę, czy zgłaszać problem?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli płaciłeś całość kuponami (prócz 1zł) to nie mogło wrócić 10zł, środki wracają tam skąd wyszły a więc kupon powinien się odnowić i być gotowy do użycia podczas płatności w "Twoje zniżki".

oznacz moderatorów
sl-aw-ek
#17 Koryfeusz#

@LEW433 źle przeczytałeś, wróciło 10zł jako KUPON i 1 zł na konto. 

@simplis napisz do allegro, zwrot dostajesz zgodnie z tym co zapłaciłeś czyli 1zł, jeżeli chodzi o kupony to trzeba sprawdzić w regulaminie promocji. Najlepiej skontaktuj się w tej sprawie z allegro. 

oznacz moderatorów
simplis
#8 Zapaleniec#

Dzięki za szybką odpowiedź! Sprzedawca odpisał, że dokonał zwrotu i dalej brakuje środków. Zaczekam najpierw 2 dni zgodnie z zaleceniem przy opcji anulowania. Potem skorzystam z poniższego linku.

oznacz moderatorów
simplis
#8 Zapaleniec#

Na szczęście nie zdążyłem zrobić z siebie wariata przed obsługą... Okazało się, że miał miejsce jeszcze jeden zakup za 58,99zł (+ 1zł z BLIK), który został opłacony z kuponu będącego zwrotem. Zostało na nim 10zł, więc wszystko gra. Dziękuję za wsparcie!

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów