anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nieprawidłowe naliczanie kosztu przesyłki przez system

nie200
#7 Wielbiciel#

Witam,

Moje zapytanie dotyczy naliczania kosztów przesyłki. Otóż sprzedawca ma zaznaczone w opcjach dostawy swoich produktów maksymalną ilość w paczce która wynosi 10 i że każda kolejna sztuka nie podnosi ceny przesyłki. Mimo to chcą kupić dwa różne przedmioty, od jednego sprzedawcy, tak żeby oba produkty przyszły w jednej paczce, system podczas podsumowania zamówienia nalicza jak za dwie przesyłki, co daje sporą różnicę cenową, bo zamiast 15zł do zapłaty wyskakuje 30. Co można z tym zrobić? Dziękuję za wszelką pomoc.

Pozdrawiam,

Robert

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

Prawdopodobnie sprzedawca tak ma ustawione liczenie kosztów przesyłki, jako suma.

Kolejna sztuka nie podnosi ceny przesyłki ale tylko jeśli kupisz ten sam produkt.

oznacz moderatorów

nie200
#7 Wielbiciel#

No właśnie tak samo mi się wydaje, ale czy można to jakoś obejść? Bo sprzedawca zaproponował żebym wpisał ręcznie cenę za przesyłke z opcji "cena uzgodniona ze sprzedawcą", ale w takim przypadku nie ma możliwości wzięcia przesyłki za pobraniem

oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

Napisz do niego.

Niech zmieni pod tym linkiem https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/ustawienia-dostawy

Schowek01.jpg

 

oznacz moderatorów

kytorr
#13 Ambasador#

Bo pewnie 10 to max i stąd dodaje nową paczkę która pomieści całość zamówienia.

oznacz moderatorów