anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieuczciwi sprzedawcy z Chin

jsvideo
#10 Popularyzator#

Już kilka razy po znalezieniu interesującego mnie towaru dostaję powiadomienie od Allegro o znalezieniu tańszej oferty. Najczęściej jest to oferta z Chin, na którą trzeba trochę poczekać. Po dokonaniu płatności, (zwykle na następny dzień) cała oferta chińskiego sprzedawcy znika. Natychmiastowe anulowanie zamówienia nic nie daje, bo sprzedawca nie odpowiada na wiadomości i nie zwraca pieniędzy.

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

serwis-texas
#20 Guru#

Dziękuje za informację

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@jsvideo nie jest możliwe, żebyś po zamówieniu (nawet dokonanym u sprzedającego z Chin) został bez towaru i bez pieniędzy, bo w takiej sytuacji możesz złożyć wniosek do Allegro Protect i wówczas dostaniesz rekompensatę od Allegro. Jeśli dokonałeś zamówienia u nas, to nie ma możliwości, żeby oferta sama z siebie znikła, bo wszystkie dane pozostają w naszych systemach. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

jsvideo
#10 Popularyzator#

Nie napisałem, że zostałem bez pieniędzy, bo po 14 dniach odzyskałem z Allegro Protect. Napisałem, że coraz częściej pojawiają się sprzedawcy głównie z Chin, u których cała oferta znika po dokonaniu płatności i kontakt się urywa. Tacy sprzedawcy narażają kupujących na niepotrzebny stres i długie oczekiwanie na zwrot pieniędzy.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Tak, male po co komuś nerwy, zakładnie dyskusji czekanie na zwrot środków, i co ma z tego Allegro?

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@jsvideo  Jest możliwe że oferta znika jeśli klikasz w linki. Linki podsyłają oszuści tylko po to żeby wyłudzić dane, pieniądze.

Zakup z Allegro powinieneś mieć w zakładce Zakupy na swoim koncie a stamtąd to on raczej nie zniknie.

 

oznacz moderatorów

jsvideo
#10 Popularyzator#

Zakup nie znika, tylko znika cała oferta sprzedawcy i nie wracają od niego pieniądze. Na zwrot z Allegro Protect trzeba czekać ponad dwa tygodnie.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Allegro takim sposobem karmi potwora którego sami stworzyli . Weryfikować i karać jest łatwiej rodowitych drobnych ale uczciwych sprzedawców niż to co dzieje się gdzieś daleko.

oznacz moderatorów

jsvideo
#10 Popularyzator#

Takich nieuczciwych firm jest więcej. Przykład: ta firma "tangtang82968444" za parę dni usunie całą ofertę i kupujących zostawi z niczym.

oznacz moderatorów

jsvideo
#10 Popularyzator#

Tak jak pisałem cała oferta "tangtang82968444" zniknęła, a wszyscy kupujący zostali z niczym.

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

To niemozliwe

allegro weryfikuje wszystkich sprzedajacych

 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Naród liczebny to mają z kogo słupów robić i nikt nie jest w stanie tego ogarnąć .

oznacz moderatorów

jsvideo
#10 Popularyzator#

Skoro uważasz, że to nie możliwe to kup coś w firmie np. MAD0KNED8J  przekonasz się, że za kilka dni zniknie cała oferta firmy, a zwrot za anulowane zamówienie odzyskasz dopiero z Allegro protect.

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

To była ironia 

allegro twoerdzi że wszyscy na  Allegro są po weryfikacji !!!

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@jsvideo Zakup od Chińczyka i problemy? Nowe nie znałem .....

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów