anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieuczciwy sprzedawca

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:43074270
#7 Wielbiciel#

Witam,

Jakos miesiac temu dokonalam zakupu 600 ooakowan preparatu/leku bez recepty na zgage/nadkwasnosc. Kwota za te 600 opakowan to 2,982zl.

Znalazlam taka oferte gdzie sprzedajacy wysyla za darmo towar po przekroczeniu kwoty 1,000zl.

Zakup odbyl soe we srode i zaczely sie problemy. Chcialam soe skontaktowac ze sprzedajacym ale wogole nie odbieral telefonu. Wreszcie kilka wiadomosci poprzez allegro i jakies dziwne odpowiedzi ze maja klopoty z prądem (to jest apteka) i wysla w piatek MAKSYMALNIE w poniedzialek. Miedzyczasie zapytalam sie kilkakrotnie czy aby cena za towar bedzie taka jaka jest bez naliczenia za przesylke. W odpowiedzi otrzymalam potwoerdzenie ze tak bedzie taka kwota bez dodatkowych kosztow. 

Zaczekalam do poniedzialku i co sie okazalo po kolejnej wiadomosci juz poprzez tozmowe z allegro ze sprzedawca wyjechal i przeprasza.

W tym samym czasie napisal do mnie juz nie poprzez rozmowe z allegro tylko normalny kontakt ze sa jakies problemy i on jest poza praca i wogole go noe ma i jakies rzeczy ktorychcwogole nie moglam zrozumiec co piszs i jakby bylo cos wiecej do zaplacenia to zebym zaplacila a ona zwroci roznice

Przypominam ze to byla kwota 2,982zl za wszystko.

Towar wreszcie wyslany we srode czi tydzien po zakupie. Kurier przyjechal we czwartek. W dzien dostawy dostalam 3 smsy z trzema roznymi numerami przesylek. W allegro tez mam 3 przesylki zamiast jedną a zakup byl jeden!

Najlepsze teraz.

Kurier przychodzi, daje 3 paczki ja place 2,982zl i ok po czym minelo 20min i dzwoni kurier ze jest jakis blad i mam doplacic blisko 6,000zl jeszcze bo kazda paczka to 2,982zl!!! Woec wszystko mialoby mnie kosztowac okolo 9,000 zamiast 2,900

Oddalam kurierowi przesylki a on mi oddal kase. Wystawilam negatywna opinie opisujac sytuacje a w odpowiedzi od sprzedawcy dowiedzialam soe ze to ja jestem oszustka bo nie odbieram przesylek i nic mi jiz nie sprzeda i wogole takie teksty ze masakra.

Dodam ze ta osoba ma duzo negatywow

Cos z tym mozna zrobic bo szczerze mowiac gosc chcial mnie oszukac a teraz mowi ze to ja jestem oszustka a on dalej sprzedaje!

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
az1rael
#21 Demiurg#

Bez dostępu do oferty to tego się nie da ogarnąć co tu poszło nie tak. Możliwe że całe twoje zamówienie było w 1 paczce a on ci je wysłał 3x

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

Można jedynie gdybać co poszło nie tak ale w mojej opinii był to błąd przy generowaniu listów przewozowych. Przesyłka została podzielona na 3 paczki ale sprzedający nie edytował wartości pobrania dla dwóch paczek na 0 zł. 
Były już takie przypadki. 
czy tak było w tym wypadku - nie wiem. 

oznacz moderatorów
Monika__L
#16 Inspirator#

Źle wygenerowano etykietę. Też tak kiedyś zrobiłam. Skontaktuj się ze sprzedawcą

oznacz moderatorów
Client:43074270
#7 Wielbiciel#

On wogole nie widzi problemu. On wogile nic nie wspomnail na tem temat. Od razu nazwal mnie oszustka

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:43074270 gdzie dokładnie sprzedający tak Cię nazywa? Czy posiadasz zrzuty lub zdjęcia takich wiadomości? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:43074270 Nie daj się i wyjaśnij to z pomocą Allegro, masz zakup to masz możliwość otwarcia dyskusji, zrób to a masz pomoc Allegro: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów
Client:43074270
#7 Wielbiciel#

Ale to jest rozmowa tylko z allegro czy z tym sprzedawca. Nie chce juz miec nic wspolnego z tym gosciem

oznacz moderatorów
Monika__L
#16 Inspirator#

ze sklepem oczywiscie.

Dlaczego zakladasz ze oszukał? Generowałeś kiedyś etykietę wielopackzowa pobraniową???

Też tak kiedyś zrobiłam że wyszło 3 razy kwota zamiast jednej, bo źle oznaczyłam bo zapomniałąm wyptaszkować czegoś w systemie. 

pienisz sie że ktoś cie wyzywa a sam wyzywasz od oszustów bez wyroku i poparcia prawnego!

oznacz moderatorów