anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Niewłaściwy paczkomat

Jacek8l
#8 Zapaleniec#

Zamawiam zwykle do dwóch paczkomatów oddalonych od siebie o 50km w zależności gdzie jestem. Jednak ostatnio już trzeci zakup przychodzi mi na paczkomat A pomimo wybrania paczkomatu B podczas zakupu. O co chodzi?

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

kostas11
#21 Demiurg#

@Jacek8l  allegro zapamiętuje lub podpowiada najbliższy, sprawdź jaki masz po zakupie zaznaczony możliwe że z marszu potwierdziłeś zły 🙂 Lub tamten jest uszkodzony lub nieczynny to przekierowali do innego, lub zapchany ale to powinno być w sms że z powodu przepełnienia 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli nie masz wyboru, to sprawdź czy on jest na mapie.

oznacz moderatorów

Jacek8l
#8 Zapaleniec#

Jest na mapie, normalnie przy zakupie go wybrałem nic nie pomijając. Robiłem tak zawsze, jeśli był przepełniony to była informacja w sms i paczka była w paczkomacie lub punkcie obok, a między paczkomatami A i B jest 50-60km..

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@InPost  można zabrać głos i sprawdzić co i jak ?  @Jacek8l  podaj nr paczki 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Jacek8l
#8 Zapaleniec#

Dwie ostatnie które leżą w innym paczkomacie niż ten który wybrałem:

664920507026050119211462

655040507028400124562590

oznacz moderatorów

InPost
Ekspert InPost

@Jacek8l 

dziękujemy za zgłoszenie. 

Z wstępnej weryfikacji wynika, że przesyłki zostały umieszczone w paczkomacie wskazanym podczas nadania. 

Aby dokładnie zapoznać się z tematem prosimy o skontaktowanie się z nimi za pośrednictwem naszych kanałów:

1) czat/messenger
2) formularz kontaktowy https://inpost.pl/kontakt
3) infolinia: 722 444 000 / 746 600 000

oznacz moderatorów

Jacek8l
#8 Zapaleniec#

Dziekuje, dzwoniłem do Inpostu i u nich wszystko okej. Mówią żeby zgłosić się do allegro ale nie mam kontaktu.. InPost przypuszcza że allegro domyślnie wybiera paczkomat z ostatniego zamówienia pomimo mojej zmiany na inny..

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Jacek8l Takie reklamacje składaj u sprzedawcy, to on jest odpowiedzialny względem Ciebie za dostarczenie przesyłki do miejsca, które wskazałeś w zamówieniu. Jeśli nawet zawini poczta, przed Tobą odpowiada sprzedawca.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Jacek8l sprawdź najpierw w kupione jaki paczkomat masz w karcie zakupu , do kładnie to samo otrzymał sprzedawca . 

oznacz moderatorów

Jacek8l
#8 Zapaleniec#

W karcie mam ten błędny paczkomat więc sprzedawca nie jest winny bo dostał to samo co ja widzę. Ma ktoś kontakt do allegro czy otworzyć dyskusje?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Jacek8l Dyskusja to bat na sprzedawcę , który niczego nie jest winien napisz tu -https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/problemy-transakcyjne i zaczekaj na odpowiedź

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Sprzedawca nie jest winien, więc dlaczego chcesz otwierać z nim "dyskusję"?

oznacz moderatorów

Jacek8l
#8 Zapaleniec#

bo nie wiem w jaki sposób się skontaktowac z allegro

oznacz moderatorów

Jacek8l
#8 Zapaleniec#

Najlepsze jest to że zrobiłem zamówienie zbiorowe od dwóch sprzedawców i wybierałem dostawę dla dwóch i jedna paczka przyszła na paczkomat A a druga na B. A z allegro się nie mogę skontaktować, na razie sprzedawca męczy inpost ale chyba będę musiał ząłożyć dyskusje finalnie bo allegro jedynie tam reaguje..

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Jacek8l Tak jak informowaliśmy Cię w odpowiedzi na Twoje zgłoszenie, sprawa jest już w trakcie weryfikacji. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów