anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieznany los przesyłki do paczkomatu InPost

Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@InPost 

13.01.2023 r. kupiłam kapsułki do kawy w ilości 180 sztuk - nr aukcji: 10536623556

Do dnia dzisiejszego status przesyłki widnieje jako "w przygotowaniu" i nie aktualizuje się 😔

Jej numer: 637403589358500135385764

Kontaktowałam się ze sprzedawcą, który nawiązał kontakt z InPost.

W zakładce Allegro - moje zakupy przesyłka jest opóźniona.

Tymczasem dziś w aplikacji InPost pojawiła się kolejna przesyłka z kawą o numerze:

637403089358500032920885

Celowo nie dzwonię na infolinię, gdyż często telefon odbierają niekompetentne osoby.

Proszę o informację, co dalej z przesyłką.

Wiola
oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26

Client:44052296
#21 Demiurg#

A może sprzedawca działa w dropie i hurtownia nawaliła. To by świadczyło o nadaniu na drugiej etykiecie.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Nie tlumaczyłoby to potrzeby generowania 2 etykiety wysłałby na 1 etykiecie jak tylko ściągnąłby towar 

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@az1rael  a ja to widze tak:

1) @Wioletta2701  kupuje kapsulki

2) sprzedawca idzie pakowac zamówienia a tutaj ooops skonczyły sie ( albo działa w dropie i nie ma w hurtowni) 

3)Sprzedawca aby statystyki nie poleciały generuje "pustą " etykiete której do nieistniejącej paczki

4) po kilku dniach robi sie afera i albo kapsułki dojeżdzają do sprzedacwy albo też sprzedawca w ucieczce przed konsekwencjami poprostu kupuje u kogoś innego na allegro te same kapsułki podając do wysyłki adres @Wioletta2701 

5) sprzedawca otrzymuje numer nadania do swojego zamówienia i wkleja go w zamówienie @Wioletta2701  pojawia sie nagle drugi numer przesyłki

I wcale nie musiał zawalić Inpost

Ot taka moja teoria spiskowa 🙂

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Jedna rzecz tylko by się tu nie zgadzała, mianowicie wygenerowanie etykiety od razu a nie po 2 czy 3 dniach. Nie ma to sensu bo czas dostawy i przewidywany czas dostawy to sa dwie rozne sprawy a opoznienie nawet 1 paczki nie zjechaloby statystyk bo i tak wszyscy wysylaja przewaznie paczki szybciej niz deklaruja

oznacz moderatorów

Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

Wszystkim dziękuję serdecznie za wszelkie teorie spiskowe 😉 Kawa już czeka w paczkomacie na odbiór. Fakt, trwało to ponad tydzień, ale się szczęśliwie zakończyło 😊

Wiola
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Wioletta2701 smacznej kawusi życzę

oznacz moderatorów

Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@az1rael Dziękuję, wzajemnie 😊

Wiola
oznacz moderatorów