anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nt konta do zwrotów

a_stasieluk
#8 Zapaleniec#

Witam

Zakupiłem towar ale nie spełniał moich oczekiwań, więc go zwróciłem bez podania konta do zwrotu wpłaty. 

Sprzedawca zrobił przelew na konto podane przy Dane do zwrotów w moim koncie

Przelew bankowy [edycja]

Skąd się bierze ten nr konta, bo nie należy do mnie, nie wiem jak go zmienić.

Czy ktoś jest wstanie mi odpowiedzieć, bo walczę z tematem już dwa tygodnie

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

xyz96
#21 Demiurg#

Jak zwróciłeś? Przez formularz zwrotu na Allegro? Tam powinieneś podać swój numer konta do zwrotu. Sprzedawca nie mógł sam wziąć numeru konta do zwrotu wpłaty, musiałeś mu go podać lub wpłata została zwrócona tam, skąd wyszła. Masz gdzieś na swoim koncie ustawiony cudzy numer konta bankowego? Podaj link, gdzie.

 

oznacz moderatorów

a_stasieluk
#8 Zapaleniec#

Witam

Zgadza się nie mógł go sam wziąć, Jeśli wchodzisz w zakładkę zwrot Towaru po zakupieniu wyświetlają się twoje dane i nr konta Bankowego,  ja nie sprawdziłem nr konta a on z automatu jest wpisany, z końcówką....1322  nie wiem co to za numer. Teraz już wiem ze trzeba go zmienić.

oznacz moderatorów

mikeza
#21 Demiurg#

@a_stasieluk to są twoje dane osobowe, a nie twój numer konta ? pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją. Te dane wpisuje właściciel konta, czyli Ty, jeśli ich nie podawałeś, to ktoś inny dysponuje twoim kontem.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@a_stasieluk, widzę, że prowadzisz Dyskusję ze Sprzedającym i został w niej poruszony ten temat.

Za każdym razem przy wypełnieniu formularza "Zwróć część lub całość zakupu" to Kupujący wprowadza numer rachunku, na jaki mają zostać zwrócone środki. 

Jeśli chcesz natomiast zaktualizować swoje dane do wypłat, zrobisz to z poziomu zakładki Ustawienia wypłat. Więcej na ten temat dowiesz się w tym artykule.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

@a_stasieluk Przecież kłamiesz.

Jeśli zwrotu dokonałeś przez Allegro to zaakceptowałeś podane tam swoje dane

Jeśli odstąpiłeś od umowy inną drogą to sprzedawca mógł dokonać zwrotu przez Allegro na ten sam instrument płatniczy co zakup. 

Dlaczego Allegro pozwala takiej osobie otwierać dyskusje i zajmować czas sprzedawcy, jeśli samo pośredniczy w zwrotach?

oznacz moderatorów

a_stasieluk
#8 Zapaleniec#

Bardzo miła odpowiedź....

Moim zdaniem system jest niedopracowany jeśli po wybraniu opcji zwrot towaru Dane kupującego  uzupełniają się automatycznie prawidłowo , nr konta wpisuje się z kosmosu? 

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Absolutnie nie z kosmosu, tylko z Twojej zakładki, ten numer który kiedyś podałeś np. tworząc i weryfikując konto na Allegro. 

oznacz moderatorów

a_stasieluk
#8 Zapaleniec#

Witam

Dzięki tej wypowiedzi zapaliła mi się lampka, od razu sprawdziłem do jakie banku należy ten nr  konta. Alior Bank a konto ma żona w tym banku. Sprawdzam nr konta żony i ten sam. Podałem nr konta żony przy zakładaniu konta. Dziękuję za pomoc😁😁😁

oznacz moderatorów