anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

O co chodzi z akcją 3go listopada?

MAMY ROZWIĄZANIE!
psobiers
#8 Zapaleniec#

Aplikacja mobila pokazwyała mi komunikat, że jak zrobię zakupy za minimum 99zł do końca 3go listopada, to dostanę 15 monet. Zakupy zrobiłem u dwóch sprzedających na łącznie ponad 99zł, a monet nie widać, o co chodzi?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
psobiers
#8 Zapaleniec#

dzięki, nie mogłem znaleźć nigdzie kontaktu z supportem

oznacz moderatorów
psobiers
#8 Zapaleniec#

wyjaśnione z supportem, płaciłem dwa razy, zamiast raz i to wystarczy żeby nie przyznać monet 😕

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@psobiers Z zasady pojawiają się w ciągu kilku dni.

oznacz moderatorów
psobiers
#8 Zapaleniec#

z tego co pamiętam było napisane, że powinienem je odebrać w ciągu 3 dni po zakupie i dalej link do strony z monetami, zrozumiałem że muszę wejść i coś kliknąć. być może faktycznie chodzi o to, że samo się pojawi, dzięki

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@psobiers Z telefonu zawsze są problemy z poszukaniem czegoś, poczekaj a najwyżej zapytasz.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@psobiers 

Aby otrzymać Monety Promocyjne Użytkownik, w Okresie trwania Promocji musi spełnić łącznie poniższe warunki:

a) zawrzeć Transakcję, której przedmiotem są Towary z serwisu Allegro lub Allegro Lokalnie o łącznej wartości równej lub wyższej niż 99 zł (bez kosztów dostawy);

b) skutecznie dokonać płatności za Transakcję, o których mowa w lit. a powyżej w ramach jednej płatności, za pośrednictwem Operatora Płatności (status płatności: „Zakończona”)

  1. W celu odebrania Monet Promocyjnych Uczestnik powinien kliknąć przycisk [Odbierz] w zakładce: Moje Allegro > Moje zakupy > Programy zniżkowe > Monety. W przypadku zakupów na Allegro Lokalnie, opcja odbioru Monet pojawi się w przeciągu 2 dni roboczych. Odebranie Monet Promocyjnych będzie możliwe przez okres 3 dni, liczonych od dnia spełnienia warunków, o których mowa w pkt. 3. powyżej.
________
Κώστας
oznacz moderatorów