anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

O co chodzi z filtrami produktów?

overstyle
#9 Pomysłodawca#

Dlaczego kiedy czegoś szukam i wchodzę w filtr, następnie klikam np wysyłka z Polski, stan nowy i licytacja 

filtr twierdzi że znalazł np 100 pasujących ofert a kiedy zatwierdzam i chcę zobaczyć wyniki wyszukiwania pokazuje mi dwie aukcje (żadna z nich nie ma na stanie 100 sztuk tylko każda po 1). Ktoś to rozumie?

i takie dziwactwa w tym serwisie wyskakują non stop. A o tym co na Allegro lokalne już nie wspomnę bo szkoda zdrowia na ten chory odłam niegdyś porządnego serwisu

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@overstyle czy możesz pokazać nam te wyniki wyszukiwania na zrzutach? 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

overstyle
#9 Pomysłodawca#

1.jpg2.jpg3.jpg

oznacz moderatorów

overstyle
#9 Pomysłodawca#

To tylko kilka przykładów, a występuje to praktycznie w każdej przeglądanej kategorii.

oznacz moderatorów

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@overstyle jest to związane z widokiem produktowym, który został wprowadzony na stałe od 1 października. Znajdują się tam zgrupowane te same oferty. W widoku produktowym otrzymujesz listę produktów, z której możesz przejść do listy ofert połączonych z danym produktem. (ten sam produkt, kilka licytacji) 

Dlatego nie widzisz ich wszystkich. Żeby to zrobić kliknij w "porównaj X ofert". 

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@overstyle To taki widok dało Allegro kupującym, kiedyś sprzedający kazali kupować i spadać na drzewo (tak tu na forum pisali) a teraz to nawet nie da się wyszukać konkretnej oferty, narzucają te drogie, uważaj bo nawet sugestia najniżej centy nie jest najniższą.

oznacz moderatorów

overstyle
#9 Pomysłodawca#

I ja to zauważyłem, dodałem piekarnik do obserwowanych dwa dni później przyszedł email że obserwowany produkt uzyskał gwarancję najniższej ceny .... podnieśli cenę o 150zł. 

Wychodzę z założenia, im więcej osób tam pracuje i walczy o przypodobanie się szefowi nowym pomysłem, tym bardziej szkodzi to użytkownikom

oznacz moderatorów

overstyle
#9 Pomysłodawca#

 

 

 

oznacz moderatorów

overstyle
#9 Pomysłodawca#

ok

oznacz moderatorów