anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Obrót moim nazwiskiem na giełdzie.

Toma1992
#7 Wielbiciel#

Nie dawno dostałem telefon z informacją że moje nazwisko jest obracane na giełdzie i po jakimś czasie jest z tego zysk i od tego roku mają obowiązek o tym informować i przekazywać 10% z obrotu. Nazwisko obracane z tytułu że zaakceptowałem regulamin allegro, **piiip** bądź PayPal. 

Proszę o pomoc 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kostas11
#21 Demiurg#

@Toma1992 czyżby kolejny wałek, a co musisz zrobić żeby dostać te 10 % ? lampka Ci się nie zaświeciła ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Toma1992
#7 Wielbiciel#

Jasne że się zaświeciła dlatego powiedziałem żeby zadzwonił później i pisze z zapytaniem czy takie coś w ogóle istnieje.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

I pewnie żeby wypłacić te 10% musisz podać dane karty płatniczej? 😁

oznacz moderatorów

Toma1992
#7 Wielbiciel#

Póki co powiedziałem gościowi żeby zadzwonił później.  Nie rozmawiałem z nim co trzeba zrobić 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Toma1992 To jest próba wyłudzenia Twoich danych i oszustwa.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Na co to oszuści nie wpadną, mają pomysły.😲

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@Toma1992 

Patrz , a moim nazwiskiem nie obracają choć zaakceptowałem regulamin Allegro.  To nie dobre ludzie. Ja też bym chciał z obrotu a z 50%, bez obracania moim nazwiskiem bo jak się obróci to się trudniej czyta 🙂

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@Toma1992 Nie ma czegoś takiego na giełdzie, a zyskami z nielegalnego handlu danymi osobowymi nikt się z Tobą nie podzieli. To tak jakby na ulicy zaczepiła Ciebie mafia i zaoferowała procent z nielegalnego zysku, tylko że musisz im dać swój portfel, aby mogli ci tam włożyć żywą gotówkę 😄

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Litości! Nie powinieneś zastanawiać się ani przez chwilę nad prawdziwością tego co ci ten ktoś wciska przez telefon - wałek ewidentny. Nie zaprzątaj sobie tym głowy a jak gość zadzwoni ponownie to powiedz mu, żeby "spier...ł" i na tym zakończ temat bo nie ma co rozwodzić się nad nim.

oznacz moderatorów