anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Obrażliwe słowa jednak są dopuszczalne

MAMY ROZWIĄZANIE!
danmuto
#8 Zapaleniec#

Raz już pisałem o obrażliwych słowach napisanych w opiniach przez sprzedającego i zgłosiłem do allegro .i skasowali jego opinie. ale ponownie wystawił opinie z takimi samymi inwektywami i już allegro nie skasowało tej opinii. czyli jest jest tolerancja i zezwolenie  na  obrażliwe  słowa. taką otrzymałem odpowiedz "nie wyrażamy zgody na takie zachowanie w związku z tym Sprzedający otrzymał ostrzeżenie w zgłoszonej przez Pana sprawie. "
czyli taka pisanina nie przynosi żadnego skutku .a ogłoszenie z inwektywami zostało i jest widoczne.

danmuto_0-1638785876999.jpeg

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
xyz96
#21 Demiurg#

@danmuto Pracownik Allegro wprowadza Cię w błąd. Obraźliwie teksty w odpowiedzi do komentarz muszą być usunięte. Kontynuuj korespondencję z Allegro do skutku. Powołaj się na regulamin w części dotyczącej Ocen i Komentarzy. 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@danmuto Konsultuję kwestię tej odpowiedzi, dlatego na razie poproszę Cię o cierpliwość. Gdy tylko otrzymam więcej informacji w Twojej sprawie, wrócę tutaj do Ciebie ze szczegółami. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@danmuto Przepraszam Cię za zaistniałą sytuację, usunęliśmy już odpowiedź na ten komentarz od Sprzedającego. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów