anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Obrażliwy komentarz

konto zamknięte
Nie dotyczy

Witam sprzedający na mój nieprzychylny dla niego komentarz jaki wystawiłem za to ze wystawia towar którego nie posiada na stanie w odpowiedzi w swoim komentarzu użył mojego nazwiska i obrazliwych słów w stosunku do mojej osoby.Ponadto wysyła prośbę przez allegro o zmiane oceny w uzasadnieniu grożąc mi swoim działem prawnym oraz stawiajac mi ultimatum do której to godziny  daje mi czasmam na dokonanie tej zmiany .Czy to jest  właściwe i zgodne z regulaminem jego zachowanie zwłaszcza używanie mojego nazwiska w publicznych komentarzach?

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@konto zamknięte Podaj mi proszę numer transakcji, do której wystawiłeś ocenę.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

11904632803 ,prosze rowniez zwrócic uwage na inne odpowiedzi jego do negarywnych komentarzy jakie  wystawili mu inni kupujacy jakie tam są stosowane obrazliwe teksty nawet do kupujacych obywateli z ukrainy grożby o deportacji i inne teksty które niemoze nikt wystawiac do nikogo takich tekstow to powinno byc karalne

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Odpowiedzi na komentarze negatywne udzielane przez tego sprzedającego to jest jakiś dramat...

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

"czy Pan ma problemy zdrowotne?"

niezłe, całkiem do rzeczy odpowiada na negatywy i szntarze przez kupujących. 

Nie można mu ograniczać praw wolnościowych, w tym prawa do wolności słowa i wyrażania swoich myśli.

Nie każdemu musi się to podobać, nie akceptujesz to nie kupuj. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

dobry .... 😁

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Natalia czy we wlasciwy sposób podalem ci nr transakcji?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

nie , podałaś numer oferty

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@konto zamknięte Numer, który podałeś, wystarczy. Przekazałam to zgłoszenie do odpowiedniego zespołu. Kiedy dostanę odpowiedź, odezwę się tutaj ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

agus38
#12 Orędownik#

Cóż, większość tych odpowiedzi zostanie usunięta, bo zawierają dane typu imię, login itp. więc Allegro to usunie albo wykropkuje, bo jest to niezgodne z regulaminem.

Z drugiej strony jak najbardziej popieram sprzedającego, który może zbyt żywiołowo odpowiada na komentarze, ale klient może sobie pisać co chce, mijać się z prawdą i to jest OK, a już odpowiedź na taki komentarz musi być zgodna z regulaminem, bez emocji itp.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@konto zamknięte Dostałam potwierdzenie, że podjęliśmy działania w związku ze zgłoszonym przypadkiem naruszenia Regulaminu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@konto zamknięte Przekazałam tę sprawę ponownie do odpowiedniego zespołu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

agus38
#12 Orędownik#

@konto zamknięte też to zniknie, narusza regulamin. Swoją drogą masz zdrowie, kupować, nie polecać innym i ponie kupować i nie polecać.

Jak pierwszy zakup był nieudany i nie polecasz to po kiego grzyba kupujesz tam ponownie?

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Nie kupowałem ponownie! Zakup był jeden albo raczej próba zakupu bo wystawił towar ktorego niemiał na stanie .Po wystawieniu obrazliwego komentarza poprzedniego allegro usuneło ten komentarz wiec sprzedający wystawił w to miejsce nowy komentarz uzywając znowu mojego nazwiska i imienia . 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Sprzedający nie wystawia komentarza.🙂

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

miał zapewne na myśli odpowiedź do komentarza 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

publicznie nie polecasz sprzedawcy, czyli ogłaszasz nie kupujcie u niego, którego

imię i nazwisko jest znane

 

@konto zamknięte jak Cię twoje imię i nazwisko obraża, przy Twoich wpisach - to sorry

generalnie to on podpisał Twoją wypowiedź

 

doucz się przepisów - Sprzedawca ma pełne prawo domagać się usunięcia wpisów które naruszają jego dobra i ma pełne prawo podania terminu

tak samo ma pełne prawo podać Cię za te wpisy do sądu

ocena to komentarza to generalnie gwiazdki - pole opisowe jest tylko dodatkowe

poczytaj regulamin allegro

większość takich komentarzy zaczyna się od maksymalnego cięcia gwiazdek

w tym oceny zgodności towaru z jego opisem - np: do poziomu otrzymania cegłówki zamiast najnowszego modelu ajfona

ty towaru nie dostałeś, więc każda ocena z pkt widzenia prawa będzie nieprawdziwa

art 212 i 213 kodeksu karnego znasz?

 

przysłowie takie znasz

„Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie”

zastanów się co o tym mówi RODO i przepisy kodeksu karnego i cywilnego

oznacz moderatorów