anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ocena niezgodna ze zmienioną przez Sprzedawcę ofertą

Anna79_2004
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Witam, dokonałem zakupu przedmiotu zupełnie niezgodnego ze zdjęciami w ofercie( załączam zdjęcia ). Wystawiłem negatywną ocenę i zażądałem zmiany oferty przez Sprzedawcę (do której się zastosował i zmienił zdjęcia) .

Problem polega na tym, że moja ocena ze zdjęciami pojawia się przy zmienionej ofercie (i wychodzi na to że to ja zgłupiałem bo teraz wszystko się zgadza...) Co robić bo nie mogę edytować ani usunąć mojej oceny.

Screenshot_2023-01-11-11-07-52.png

20230111_104056.jpg

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Anna79_2004 Cześć. Czy chcesz usunąć swoją opinię produktową? Mogę to dla Ciebie zrobić, ale potrzebuję numeru tego zamówienia lub numeru oferty. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Anna79_2004
#8 Zapaleniec#

Nie chcę usuwać - bo doszło do naruszenia i chcę źeby był ślad ostrzegający innych Klientów. Można tylko usunąć zdjęcia? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Nie można moim zdaniem.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Anna79_2004 Niestety nie, nie można edytować opinii produktowej. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Anna79_2004
#8 Zapaleniec#

To co ma w tej sytuacji zrobić Kupujący ? Sprzedający może dokonywać zmian a Kupujący nie może . To niech opinie nie przypisują się do zmienionych ofert. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Anna79_2004 Opinie są przypisywane do produktu, nie do oferty czy do sprzedającego. Jeśli uważasz, że sprzedający wprowadził Cię w błąd, możesz wyrazić swoją opinię w ocenie sprzedającego. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ty wystawiasz dwa komentarze o produkcie> i był "zły"  i o sprzedającym i tą ocenę możesz edytować.

oznacz moderatorów