anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ocena sprzedającego

grzrzegorzrz
#7 Wielbiciel#

Oceniłem sprzedającego, a mój opis nie został wyświetlony. 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mwmonety
#21 Demiurg#

Może przesadziłeś z "komplementami" łamiąc zasady regulaminu ,którego być może nawet nie przeczytałeś.

oznacz moderatorów

grzrzegorzrz
#7 Wielbiciel#

spokojnie- wszystko zrobiłem z pełną kulturą, bez wulgaryzmów. W trakcie pisania słowa słowa "oszukany" program nie pozwolił na zatwierdzenie. Po skreśleniu tego sformułowania, zatwierdziłem i wydawało mi się, że jest ok. Niestety wpis się nie ukazał tylko tytuł przedmiotu.  

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Widocznie system wyłapał "zakazane słowa" ,jeśli chcesz go nadal wystawić napisz go zgodnie z regulaminem.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@grzrzegorzrz Sprawdziłam w naszym systemie Twój komentarz, ale nie ma w nim żadnej treści, Dodałeś swoją ocenę wyłącznie za pomocą gwiazdek i jest ona widoczna na koncie Sprzedającego. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@grzrzegorzrz A gdzie chcesz go zobaczyć?

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

@lew433

W telewizji😂

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

Jak Ci delikatnie sugeruje @mwmonety nie możesz używać słów obraźliwych, nie możesz nazywać oszustem, złodziejem i podobne kwiatki. Nie powinieneś też opisywać przedmiotu, tylko przebieg transakcji. Przedmiot oceniasz na aukcji z nim związanej.

Jeśli Ci się język rozwiązał, to komentarza "nie uwidisz".

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@grzrzegorzrz Jeżeli Twój komentarz został usunięty, możesz go wystawić po raz drugi. Pewnie sprzedawca zgłosił Twojego negatywa i Allegro go usunęło, więc wystaw go ponownie tak, aby był zgodny z prawdą, z rzeczywistym przebiegiem transakcji. Nie używaj wulgaryzmów itp.

W komentarzu wystawionym sprzedawcy możesz ocenić jakość produktu. Za produkt, jego opis odpowiada względem Ciebie sprzedawca.

oznacz moderatorów