anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oceny dla konsuktantów

^Got^
#11 Animator#

Może by dodać ocenianie konsultantów którzy pomagają nam na infolinii, chacie, e-mailu itp. Ostatnio mam bardzo duży problem. Temat jest przydzielana losowo i albo ktoś jest nierób albo ma IQ ameby, bo na zadane pytanie prosi o zrzuty ekranu jakby nie mógł wpisać krok po kroku tego co się mu pisze.

,,ɐʍosǝuzᴉq ɐſɔʎzǝp,, ɐzsɐu ʇsǝſ ɐʞɐʇ 'ǝᴉdnp ʍ sɐʍ ʎɯɐW :oɹƃǝllⱯ
oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@^Got^ konsultanci, z którymi korespondujesz są oceniani. Gdy dana sprawa zostanie zamknięta, otrzymasz na e-mail ankietę z prośbą o ocenę, możesz się tam podzielić wrażeniami. Z resztą z tego, co widzę, to złożyłeś reklamację. 
Widok produktowy jaki widzisz już wkrótce (od 1 października) będzie widokiem obowiązującym na Allegro. 
Tutaj wyszukanie z interesującym Cię przedmiotem, czy możesz napisać co Ci się tam nie podoba?  
Poproszę też, abyś opanował emocje i nie obrażał moich kolegów i koleżanek. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

^Got^
#11 Animator#

Dzień dobry.

Pani la_niko, jeżeli ktoś poczuł się urażony, to przepraszam. Ja też czuje się urażony, gdyż opisuje proste przypadki, które można przeanazlizować a wasi konsultanci... niech sobie Pani sama przeczyta bo żal takie podejście opisywać.

Jeżeli chodzi o zgłoszenia to składałem klika problemów z działaniem serwiu allego. 6 zgłoszeń mailowych, minimum 2 zgłoszenia telefoniczne.

W każdym zgłoszeniu występowała korespondencja, nie przypominam sobie żeby odpowiedziała mi ta sama osoba (rozumiem to i akceptuje polityke że odpowiada 1 dostępny konsultant). Tylko że na te kilkanaście odpowiedzi które otrzymałem była tylko 1 ankieta, dotycząca ponadto zgłoszenia które zostało wyjaśnione.

Na pozostałe zgłoszenia które były powiedzmy problematyczne żadnej ankiety nie dostałem (i nie mogłem w żaden sposób ocenić pracy konsultantów którzy tylko "odpychali" to dalej żeby im słupki z liczbą odpowiedzi rosły).

Nie wiem czy ma Pani podgląd w historię zgłoszeń prosze sobie zweryfikować jakie bzdury piszą wasi konsultanci. Nawet na AllegroGadane jest napisane że rozmowa z waszą "obsługą" to jak "grochem o ścianę" Podpisuje się pod tym rękoma i nogami.

Jeżeli chodzi o złożoną reklamację, tutaj muszę przyznać, że Pani która przyjmowała reklamacje nadzwyczaj odstawała od reszty zarówno pod względem zrozumienia problemu jak i wyciąganiu logicznych wniosków. Czekam cierpliwie na rozpatrzenie.

Jeżeli chodzi o wyszukiwanie o którym mowa to pojawia się bardzo dużo przedmiotów którymi nie jestem zainteresowany. Zgadza się producent ale nie produkt. "PLA HD" to nazwa produktu i nie jest to "PLA". Przedstawiacie mi bardzo dużo ofert ze zwykłym "PLA" którym w ogóle nie jestem zainteresowany. W tym przypadku nawet organoleptycznie będzie produkt ciężko odróżnić. Dopiero w trakcie procesu obróbki jest różnica. Stosujecie swoje magiczne "poszerzenie wyszukiwania" i przedstawiacie mi rzeczy których najzwyczajniej mówiąc nie chcę!

Ponadto włączyliście mi upośledzone łączenie ofert. Tak UPOŚLEDZONE, bo działa w upośledzony sposób łączy oferty w taki sposób że potrafi połączyć "PLA HD" i "PLA" albo oferty z różnym kolorem. O ile przy kolorze łatwo to rozróżnić to przy tym samym kolorze i innym rodzaju produktu jest już problem.

Poza tym w wersji łączenia wyszukiwania pojawia mi się kilka porównań tego samego produktu pod różnymi pozycjami (np połącz 5 ofert, dużo niżej połącz 3 oferty, i jeszcze połącz ileś tam ofert) a to ten sam produkt.

W podobny sposób są łączone np aukcje używane z uszkodzonymi. I jeszcze polecacie "ten sam produkt ale taniej" szkoda tylko że nigdzie nie ma że uszkodzony!!! I jeszcze bez prawa zwrotu!!!

Być może droższego ktoś nie kupi, ale przy tym tańszym (może nie zauważy że uszkodzonym) już się skusi....

Mogę domniemywać że zakrawa to na oszustwo.

K.K. Art 286 § 1 się kłania:
"Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8."

1. Osiągacie korzyść majątkową, bo macie prowizje od sprzedaży.

2. Doprowadzecie inną osobę do niekorzystnego rozporządzania mieniem. (twierdząc że ta sama oferta ale taniej).

Ponadto kupujący nie możę się wycofać, bo w szczegółach aukcji jest że przemiot uszkodzony i sprzedający nie przyjmuje zwrotu.

 

Pozdrawiam, wasz poirytowany klient z wieloletnim stażem.

,,ɐʍosǝuzᴉq ɐſɔʎzǝp,, ɐzsɐu ʇsǝſ ɐʞɐʇ 'ǝᴉdnp ʍ sɐʍ ʎɯɐW :oɹƃǝllⱯ
oznacz moderatorów

Football-stock
#12 Orędownik#

A z tych testów (tych tajemnych, magicznych) wyszło również Allegro, problemy jakie macie przez nowy pseudowidok ofertowy? Media głównego nurtu zwracają uwagę na olbrzymi przyrost negatywnych opinii w sklepach Goo i App Waszej aplikacji, w portalach o nowych technologiach, pod news'ami o "nowości"  - nie ma kompletnie żadnego uzasadnienia dla narzucania widoku połączonego. Zabijecie portal tym tępym i bezmyślnym naśladowanie A z USA.

oznacz moderatorów

^Got^
#11 Animator#

A może dokładnie o to chodzi. Portal który bez problemu zdominował rynki kilku krajów trzeba zabić, bo ktoś chec coś nowego tam bujnąć.... Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę.

 

,,ɐʍosǝuzᴉq ɐſɔʎzǝp,, ɐzsɐu ʇsǝſ ɐʞɐʇ 'ǝᴉdnp ʍ sɐʍ ʎɯɐW :oɹƃǝllⱯ
oznacz moderatorów

^Got^
#11 Animator#

Właśnie odebrałem paczkę, przez wasze bublowate wyszukiwanie otrzymałem inny produkt niż potrzebowałem. Prosze ode mnie podziękować osobie która jest odpowiedzialna za to "cudowne" łączenie ofert. A i żebyśmy się zrozumieli TAK TUTAJ JEST IRONIA.

,,ɐʍosǝuzᴉq ɐſɔʎzǝp,, ɐzsɐu ʇsǝſ ɐʞɐʇ 'ǝᴉdnp ʍ sɐʍ ʎɯɐW :oɹƃǝllⱯ
oznacz moderatorów

^Got^
#11 Animator#

Jak widze na inne tematy moderatorka odpisuje, a tutaj cisza. Coż jak widać allegro olewa nas jak ma taki kaprys, bo z argumentami walczyć się nie da.

 

Pozdrawiwam.

,,ɐʍosǝuzᴉq ɐſɔʎzǝp,, ɐzsɐu ʇsǝſ ɐʞɐʇ 'ǝᴉdnp ʍ sɐʍ ʎɯɐW :oɹƃǝllⱯ
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Dzień dobry @^Got^! Nikogo nie "olewam". 
Jeżeli chodzi o interesujące Cię wyszukanie, to gdy wpiszesz szukaną frazę w cudzysłowie, otrzymasz wyniki wyszukiwania tylko z ofertami zawierającymi dokładnie taką frazę. 
Tutaj wyniki. 

Jeśli chodzi o ankietę z oceną konsultacji to tak jak napisałeś, sprawę podejmuje dostępna osoba, która zapoznaje się z nią i dopiero odpowiada. Przykro mi, że miałeś nieprzyjemna doświadczenia, zdarza się, że Doradca prosi o dodatkowe informacje, aby lepiej zrozumieć zgłaszany problem.
Zgłosiłeś reklamację obsługową, więc lider osób, z którymi korespondowałeś, przyjrzy się sprawie. 
Ze swojej strony, mogę polecić pisanie tutaj na forum, mogę zapewnić, że chętnie Ci pomożemy. 

W katalogu produktów, sprzedający odpowiada za połączenie oferty z katalogiem. Jeśli ma takie same parametry identyfikujące (z reguły to EAN, ale nie zawsze) to jest łączona z produktem o tym samym numerze, jeśli parametry się różnią, powstaje nowy produkt. 
Nie jestem w stanie odnieść się szczegółowo do opisanych przez Ciebie ofert i ich połączeń z katalogiem, ponieważ nie wskazałaś konkretów (np. numerów ofert). 

Katalog produktów służy temu, aby wśród 500 milionów (!) ofert na Allegro, kupujący mogli znaleźć produkt najbardziej dostosowany do ich wymagań, w odpowiedniej cenie, stanie itp. Te informacje są widoczne w ofercie.
Piszesz: "W podobny sposób są łączone np aukcje używane z uszkodzonymi. I jeszcze polecacie "ten sam produkt ale taniej" szkoda tylko że nigdzie nie ma że uszkodzony!!! I jeszcze bez prawa zwrotu!!!" jeśli nie ma takiej informacji, to skąd wiesz, że ten produkt jest uszkodzony i nie ma w nim możliwości zwrotu? Możesz podać przykład takiej oferty? 

Przykro mi, że otrzymałeś inny produkt, niż zamawiałeś, tak jak pisałam, za prawidłowe łączenie ofert z katalogiem produktów odpowiada sprzedający, więc możesz złożyć reklamację, jeśli opis oferty lub parametry były inne, niż w produkcie, który otrzymałeś. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

^Got^
#11 Animator#

Super link do wyszukiwania...

Pisze Pani "Nie jestem w stanie odnieść się szczegółowo do opisanych przez Ciebie ofert i ich połączeń z katalogiem, ponieważ nie wskazałaś konkretów (np. numerów ofert)."

To proszę konkrety Ciekawe jak się Pani odniesie, na pewno winni i sprzedający i kupujący nikt z was...

https://allegro.pl/listing?string=%22Fiberlogy%20PLA%20HD%22 

AŻ 4 oferty szaleństwo

sprawdzałem wczoraj dokładnie macie około 20 ofert, dzisiaj też są inne oferty.

a w środku

https://allegro.pl/oferta/fiberlogy-easy-pla-czerwony-2-85-red-0-85-kg-14611193401 

to błędny produkt, ale jak zwykle wina sprzedającego

A gdzie się podziałą ta oferta:
https://allegro.pl/oferta/filament-fiberlogy-hd-pla-1-75mm-0-85kg-black-12838866293 

Też wina sprzedającego co tu nie pasuje?

A może w końcu wypada przyznać się że bubel wielki zrobiliście? I wasz katalog to jedna wielka żenada. No tak ale jak się wycofać z czegoś co na pewno góre kasy już pochłonęło.

Katalog produktów służy temu, aby wśród 500 milionów (!) ofert na Allegro, kupujący mogli znaleźć produkt najbardziej dostosowany do ich wymagań, w odpowiedniej cenie, stanie itp. Te informacje są widoczne w ofercie.

To zróbcie coś co działa nie robicie gniota. Wcześniej wyszukanie przedmiotu któ©y mnie interesował zajmowało mi max 15-20 minut. Teraz na podobne wyszukiwanie poświęcam godziny!!!!

Napisała Pani: Piszesz: "W podobny sposób są łączone np aukcje używane z uszkodzonymi. I jeszcze polecacie "ten sam produkt ale taniej" szkoda tylko że nigdzie nie ma że uszkodzony!!! I jeszcze bez prawa zwrotu!!!" jeśli nie ma takiej informacji, to skąd wiesz, że ten produkt jest uszkodzony i nie ma w nim możliwości zwrotu? Możesz podać przykład takiej oferty? 

A więc wyjaśniam przeszukiwałem godzinami bo inaczej się nie da prze wasz KATALOG i rozszerzone wyszukiwanie. Interesowała mnie oferta używana i włączony miałem filtr UŻYWANE.

Jedna z ofert w cenie coś około 400 zł mnie zainteresowała. Ale stwierdziłem że to na granicy tego co chce zapłącić, wszedłem w oferte aby ją zweryfikować, a tu ładnie mi wyskakuje że macie ten sam produkt tylko taniej za coś koło 180 zł. I tylko gdyby nie to że wcześniej oglądałem tą aukcję i skojarzyłem to bym kupił. Aukcja "ta sama tylko tańsza" dotyczyła produktu w którym sprzedający jako stan przedmiotu wybrał ofertę USZKODZONY, w opisie aukcji jaki i jej parametrach USATWIŁ brak możliwości zwrotu.

Sprawdziłem dopiero po włączeniu w tym samum wyszukiwaniu USZKODZONY, i wyłączeniu UŻYWANY. Oferta się pojawiała, a wy próbujecie mnie oszukać podrzucając mi ją w widoku konkretnej oferty.

Proszę mi łaskawie czysto hipotetycznie wyjaśnić, co w przypadku takiego zakupu kto ponosi odpowiedzialność? Jaka jest możliwość zwrotu? Bierzecie na siebie odpowiedzialność? Czy może mam wam wtedy założyć sprawę sądową że jesteście WSPÓŁWINNI bo mnie oszukaliście TWIERDZĄC że TAKI SAM TYLKO TAŃSZY ??

Jeżeli chodzi o:

"Przykro mi, że otrzymałeś inny produkt, niż zamawiałeś, tak jak pisałam, za prawidłowe łączenie ofert z katalogiem produktów odpowiada sprzedający, więc możesz złożyć reklamację, jeśli opis oferty lub parametry były inne, niż w produkcie, który otrzymałeś. "

Przykro to jest mi. Opis był prawidłowy, ale w produkty które mi "cudownie" połączyliście wkleił się produkt który miał inne parametry. Żeby nie było szukałem cyny do lutowanie firma "Cynel" w wyszukiwaniu tylko "1mm", a w jednym z połączeń był ten sam produkt tylko 2mm.

 

Ciekawi mnie jak tym razem Pani "magicznie" wybrnie.

,,ɐʍosǝuzᴉq ɐſɔʎzǝp,, ɐzsɐu ʇsǝſ ɐʞɐʇ 'ǝᴉdnp ʍ sɐʍ ʎɯɐW :oɹƃǝllⱯ
oznacz moderatorów

kupsztale520
#7 Wielbiciel#

Jeżeli używa się wyszukiwania a pomocą cudzysłowia to wg mechaniki tego typu wyszukiwania wyszukiwarka (nie tylko allegro ale google i jakakolwiek wyszukiwarka zdolna do wyszukiwania frazy) wyszukuje TYLKO wyniki z podaną frazą i z wyrazami w tej konkretnej kolejności 
 "By using quotation marks, you are telling the database to only bring back results with the words you typed in exactly the order you typed them. "

Używając powyższej informacji przetestowaliśmy 
Wpisując "Fiberlogy PLA HD"
https://allegro.pl/listing?string=%22Fiberlogy%20PLA%20HD%22

 

Wpisując "Fiberlogy HD PLA"
https://allegro.pl/listing?string=%22Fiberlogy%20HD%20PLA%22

Raczej podejrzewamy że to kwestia ogólnie mechaniki wyszukiwarek a nie wyszukiwarki konkretnie na stronie Allegro

kupsztale520_0-1724360961402.png

kupsztale520_1-1724360979890.png

 

 

oznacz moderatorów

^Got^
#11 Animator#

Fakt 1 kwestia wyjaśniona. Tak, jak tłumaczysz.

Ale jak w wyszukiwarke wpiszesz np 5 wyrazów to najpierw przedstawia te które mają 5 wystąpień, później 4 wystąpienia 3 wystąpienia.. itd... (google jeszcze uwzględnia tagi meta, url i pare innych rzeczy).

A jak wpiszesz w np. google + przed każdym słowem to wyniki bez tego słowa pominie.

Na Allebadziew wpiszesz +Fiberlogy +PLA +HD i dostajesz wyniki z **piiip**, 70% to inny produkt, a do tego jeszcze połączony w losowe grupy.

Mają tak "dopracowaną" wyszukiwarkę że nawet ONI nie potrafią jak znaleźć wszystkie oferty tego produktu. Co ciekawe przed zmianami przez ich dział "rozwoju" działało idealnie.

Nie problemem jest to że się coś zmienia, ale nie potrafią udowodnić, że nie POPSULI. A popsuli. Poczytaj ilość opinii.

 

Kolejna ciekawostka

lista ofert:

Zrzut ekranu z 2024-08-22 23-34-55.png

I szczegóły przedmiotu

Zrzut ekranu z 2024-08-22 23-32-52.png

Kto mi powie czy na sprzedaż HD PLA, czy TPU?

BRAWO DLA ALLEGRO, oczywiście WINNY SPRZEDAJĄCY!!!!!

,,ɐʍosǝuzᴉq ɐſɔʎzǝp,, ɐzsɐu ʇsǝſ ɐʞɐʇ 'ǝᴉdnp ʍ sɐʍ ʎɯɐW :oɹƃǝllⱯ
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@^Got^  A ja sie dziwię po co drążysz ten temat i usiłujesz udowodnić że wyszukiwarka Allegro żle działa.  To że nie działa to wiedzą wszyscy,  a jest jeszcze taka zasada że nie kopie się leżącego.

Wpisz te swoje Fiberlogy  na stronie głównej Google i znajdziesz kilkaset ofert, w większości na Allegro.  Więc na Allegro są dobre oferty wystarczy wyszukiwarkę zmienić.

A wyszukiwarki Allegro nie naprawi bo cel jest inny. Masz kupić nie to co chcesz lecz to co Allegro ci pokaże w wynikach wyszukiwania i w ich supercenie.

oznacz moderatorów

^Got^
#11 Animator#

[...] a jest jeszcze taka zasada że nie kopie się leżącego.

Nie wiem o co Ci chodzi. Przecież oni leżą i turlaja się ze śmiechu z użytkowników.

 

A ja sie dziwię po co drążysz ten temat i usiłujesz udowodnić że wyszukiwarka Allegro żle działa.

Bo oni twierdzą że działa lepiej, niż wcześniej.

,,ɐʍosǝuzᴉq ɐſɔʎzǝp,, ɐzsɐu ʇsǝſ ɐʞɐʇ 'ǝᴉdnp ʍ sɐʍ ʎɯɐW :oɹƃǝllⱯ
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@^Got^  "Bo oni twierdzą że działa lepiej, niż wcześniej."

Oczywiście z ich punktu widzenia działa lepiej. Mają prawo się cieszyć, chwilowo oczywiście, bo na dłuższą metę to się zawiodą.

Ja już kiedyś pisałem o takich metodach.  Kiedyś szedłem do miejscowego marketu i mogłem z zamkniętymi oczami znaleźć to co potrzebuję, szedłem kupowałem i do kasy.  To trwało chwilę.

Teraz tak nie jest, równiez w markecie co kilka dni przestawiają regały, przenosza produkty na inne półki.   Klient powinien szukać to wtedy może jeszcze coś mu wpadnie w oko.  Niestety tak jest wszędzie więc normalne że Allegro tez dąży do "nowoczesności".

Oni tego nie naprawią, szkoda twojego pisania.  Nie kopie się leżącego.

oznacz moderatorów

^Got^
#11 Animator#

"Kiedyś szedłem do miejscowego marketu i mogłem z zamkniętymi oczami znaleźć to co potrzebuję, szedłem kupowałem i do kasy."

Zmienił bym market, ja w soim póki co mogę robić zakupy z zamkniętymi oczami...

 

"Nie kopie się leżącego."

Nie kopie. Szturcham niech się obudzi. 🤣

,,ɐʍosǝuzᴉq ɐſɔʎzǝp,, ɐzsɐu ʇsǝſ ɐʞɐʇ 'ǝᴉdnp ʍ sɐʍ ʎɯɐW :oɹƃǝllⱯ
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@^Got^ przesłałam ten sam link z wynikami wyszukiwania, który i Ty przesłałeś, jest tam 5 ofert. 
Jeśli oferta jest błędnie połączone z produktem, możesz to zgłosić (w każdej ofercie jest przycisk "Zgłoś ofertę błędnie powiązaną z produktem"). 
Ten produkt ma inny zapis, nie "Fiberlogy PLA HD" tylko "Fiberlogy HD PLA", znajdziemy go jeśli będziemy wyszukiwać wszystkich produktów posiadających któryś z użytych w wyszukaniu słów, jeśli użyjemy cudzysłowu, wyszukamy oferty z dokładnie taką frazą, jaką wpisaliśmy. 
Tak jak wyjaśnił @kupsztale520

Ponownie, nie mogę się odnieść, ponieważ nie przesłałeś konkretów, więc nie mogę sprawdzić, dlaczego oferta z produktem uszkodzonym była podpięta pod produkt używany. Kupujący przed zakupem powinien zapoznać się z ofertą. W opisywanym przypadku (hipotetycznie, bo nie znam szczegółów) sprzedający mógłby odmówić zwrotu. Gdybyś spełnił warunki Allegro Protect, mógłbyś złożyć wniosek o rekompensatę, nie przewidzę, czy zostałby uznany. 

Ponownie, za poprawne połączenie oferty z produktem odpowiada sprzedający, jeśli w ofercie podane były błędne informacje, przez to, że oferta była nieprawidłowo połączona z katalogiem, powinieneś złożyć reklamację. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

^Got^
#11 Animator#

Jeśli oferta jest błędnie połączone z produktem, możesz to zgłosić (w każdej ofercie jest przycisk "Zgłoś ofertę błędnie powiązaną z produktem").

A to powiązanie to wy robicie czy sprzedający? Bo nie sądzę żeby sprzedającemu zalażało na tym, żeby nie sprzedać produktu. Może się pomylił, ale patrząc w ten sposób to 99% waszych sprzedających się myli troche za duży ten odsetek.

 

Pisze Pani:Ten produkt ma inny zapis, nie "Fiberlogy PLA HD" tylko "Fiberlogy HD PLA"

To proszę mi podać w jaki sposób mam znaleźć (w jednym wyszukiwaniu) produk zawierający:

1. Fiberlogy PLA HD, 2. Fiberlody HD PLA, 3. Fiberlogy jakis_dowolny_tekst PLA HD, 4. Fiberlogy Filament PLA HD.

Kiedyś wystarczyło wpisać w wyszukiwarkę Fiberlogy PLA HD, i mieliśmy wszystkie oferty zawierające KAŻDE słowo kluczowe, a teraz jest burdel.

Pisze Pani: "Katalog produktów służy temu, aby wśród 500 milionów (!) ofert na Allegro, kupujący mogli znaleźć produkt najbardziej dostosowany do ich wymagań, w odpowiedniej cenie, stanie itp. Te informacje są widoczne w ofercie."

Z jednej strony twierdzicie że zrobiliście katalog, aby każdy z kupujących miał łatwiej i szybciej. A z drugiej strony do 18 (filamentów które się wcześniej wyświetlały zgodnie z poprzednim wyszukiwaniem) dorzucacie jakieś 100 którymi kupujący nie jest zainteresowany. Zaprzeczasie sobie sami 2 zdania później.

Powiem po raz kolejny, nie jest: ani ŁATWIEJ, ani SZYBCIEJ, ani TANIEJ. Ale mówie to co setki jak nie tysiące innych oburzonych kupujących i sprzedających.

Pisze Pani:Ponownie, nie mogę się odnieść, ponieważ nie przesłałeś konkretów, więc nie mogę sprawdzić, dlaczego oferta z produktem uszkodzonym była podpięta pod produkt używany.

Tak już zauważyłem, że jak nie udowodnić wam problemu ze zrzutami ekranu (ale musi być cały ekran, a najlepiej jeszcze żeby się stopy załapały) to dopiero przyznajecie się do błędu w innym przypadku twierdzicie, że wszystko jest ok.

Pisze Pani:"Gdybyś spełnił warunki"

Bardzo dyplomatyczna odpowiedź, próbuje PANI zaczernić całą sytuację i wybielić allegro. Żadnej rekompensaty by nie było. Hipotetycznie kupił bym to co w ofercie czyli USZKODZONY PRODUKT. Allegro, no broń boże Allegro się czepiać przecież oni to wszystko robią ZA DARMO i po to ŻEBY NAM KUPUJĄCYM I SPRZEDAJĄCYM zrobić LEPIEJ. Allegro wcale nie próbuje nas OSZUKIWAĆ polecając uszkodzone rzeczy. W takiej sytuacji pretensje mógłbym mieć do SIEBIE.

Pisze Pani: Ponownie, za poprawne połączenie oferty z produktem odpowiada sprzedający, jeśli w ofercie podane były błędne informacje, przez to, że oferta była nieprawidłowo połączona z katalogiem, powinieneś złożyć reklamację.

Czyli po raz kolejny mogę domniemywać że "po cichu" nakłaniacie sprzedających do robienia ofert które mogą pomagać w wyłudzeniach. A odpowiedzialność za weryfikacje ofert zrzucacie na użytkowników, no przecież zrobiliście opcje "Zgłoś ofertę błędnie powiązaną z produktem".

,,ɐʍosǝuzᴉq ɐſɔʎzǝp,, ɐzsɐu ʇsǝſ ɐʞɐʇ 'ǝᴉdnp ʍ sɐʍ ʎɯɐW :oɹƃǝllⱯ
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@^Got^ dziękuję za Twoją opinię i Twoje uwagi, przekażę je do działu zajmującego się Katalogiem produktów i wyszukiwarką.
Za powiązanie odpowiada sprzedający, bo to sprzedający, wybiera produkt, z którym jego oferta ma zostać powiązana. Jeśli jest łączona automatycznie, może zweryfikować poprawność parametrów. 
Możesz albo wpisać Fiberlogy PLA HD i sprawdzać tylko oferty podpięte do produktów z HD w nazwie, albo użyć cudzysłowu i mieć otwarte dwie lub trzy karty w przeglądarce. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

^Got^
#11 Animator#

"dziękuję za Twoją opinię i Twoje uwagi, przekażę je do działu zajmującego się Katalogiem produktów i wyszukiwarką."

Że Pani przekaże to wierzę... że to coś zmieni, to wierzę tak bardzo jak w garbate aniołki.

"Możesz albo wpisać Fiberlogy PLA HD i sprawdzać tylko oferty podpięte do produktów z HD w nazwie, albo użyć cudzysłowu i mieć otwarte dwie lub trzy karty w przeglądarce. "

Robię łatwiej odpalam drugą przeglądarke z niezalogowanym allegro i tam naprawde działa. Niestety od października będzie trzeba męczyć się z wersją którą Pani podała. Kilka razy z ciekawości spróbowałem. Oferte którą byłem w stanie wyfiltrować w kila minut na kilku kartach szukałem około 15 (znając cenę). Właśnie z tąd to wqrwienie, bo nie szanujecie mojego czasu, albo zmuszacie mnie do zakupu za zawyżoną cenę waszym zdaniem "najtańszego produktu".

Pragnę podziękować za dyskusję, nie mam już sił widze że nic się więcej nie dowiem. Z tego co widzę Pani możliwości odpowiedzi się kończą. Nie będe już męczył sądze że ja i setki użytkowników dość skutecznie udowodniły Аllegro, że zrobiło wielki burdel.

Tak prawdę powiedziawszy to współczuje Pani. Została Pani Moderatorką aby pomagać ludziom, i pilnować jakiegokolwiek poziomu dyskusji, a wylądowała Pani między młotem... a użytkownikami.

Jak się nic nie zmieni do października i obejście z wylogowaniem allegro przestanie działać zawsze pozostanie nam możliwość skorzystania z Оlx, Аliexpress, Аmazon, lub sklepów sprzedających.

Ja odpadam. Do napisania.... być może kiedyś...

,,ɐʍosǝuzᴉq ɐſɔʎzǝp,, ɐzsɐu ʇsǝſ ɐʞɐʇ 'ǝᴉdnp ʍ sɐʍ ʎɯɐW :oɹƃǝllⱯ
oznacz moderatorów

AGD-RTV-IT
#13 Ambasador#

@la_nika prośby o ocenę przychodzą same z siebie w 25-30% przypadków zgłoszeń, najczęściej tych prostych do załatwienia.

Pomijamy już w ogóle tematy, gdzie konsultanci nagle milkną bo jest jakiś grubszy problem...

Jak jest temat ciężki, gdzie podważamy rozsądek i wiedzę konsultanta, to formularzy oceny brak. Czasami jak wyraźnie zaznaczamy, że chcemy złożyć skargę na osobę konsultanta, to otwierana jest "reklamacja" z pytaniem jakie jest nasze roszczenie. 🙂 No zwykle takie, by niedouczonego konsultanta odsunęli od podobnych spraw, co kończy się przeproszeniem (rzadko), informacją, że będzie z danym konsultantem przeprowadzona rozmowa (prawie nigdy), odpisaniem ale o co nam chodzi lub nieodpisaniem w ogóle (najczęściej).

Pozdrawiamy
PHU MAR-SAT
oznacz moderatorów