anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Od 1 października zmieniamy sposób prezentowania ofert

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Dotychczas, gdy korzystaliście z wyszukiwarki, prezentowaliśmy Wam wszystkie dostępne oferty wyszukiwanego przedmiotu. Jednak mamy już ponad 500 milionów ofert - aby spełniać swoją rolę, wyniki wyszukiwania wymagały uproszczenia. 

Dlatego od 1 października będziemy wyświetlać na Allegro wyłącznie listę produktów. Większość z Was dobrze zna już ten widok, testujemy go od kilku miesięcy, w tej chwili widzi go już 70% kupujących. Zdecydowaliśmy się wprowadzić go dla wszystkich, jako domyślny widok wyników wyszukiwania. 

Co istotne, nadal będziecie mogli, tak jak dotychczas, przejrzeć listę wszystkich ofert danego produktu - wystarczy kliknąć przycisk [porównaj X ofert].

_HolaOla__0-1723555352580.png

 

Dlaczego zdecydowaliśmy się na tę zmianę?

Wyniki testów wyraźnie wskazują, że dzięki korzystaniu z widoku produktowego kupujący:

  • chętniej dodają produkty do koszyka i częściej je kupują - spodziewamy się  przynajmniej 6 milionów dodatkowych transakcji rocznie dla sprzedających na Allegro,
  • szybciej znajdują to, czego szukają - dzięki połączeniu ofert w ramach produktów, na każdej stronie listy z wynikami wyszukiwania wyświetlamy ich średnio około 4 razy więcej.

Więcej informacji jak zawsze znajdziecie w naszych aktualnościach.

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
502 ODPOWIEDZI 502

assasin_zlotow
#11 Animator#

oby dalej wam słupki spadały
https://www.bankier.pl/inwestowanie/profile/quote.html?symbol=ALLEGRO

 

chyba że o to wam chodzi by po taniości odkupić, wtedy to naprawdę dobra strategia

oznacz moderatorów

kosmos_laz
#7 Wielbiciel#

Nie sądziłem, że zmiana w związku z którą zmuszacie użytkowników do korzystania z pogrupowanego wyszukiwania ofert i brak możliwości rozłączenia ofert, wpłynie na mnie tak znacząco (czytaj negatywnie), że jak nigdy szukam innego portalu aukcyjnego, mniej przesiaduje na stronie Allegro, jak mam szukać u Was i sobie pomyśle o tym bałaganie to mi się odechciewa, ale to dobrze, bo  stworzy się obszar dla innych portali aukcyjnych + częściej już przesiaduje na zagranicznych stronach.

Nie zostawia użytkownikowi wyboru ten co myśli, że ma i zawsze będzie miał monopol na daną usługę., jak bardzo można się pomylić w dłuższej perspektywie czasu.

oznacz moderatorów

cindercone
#9 Pomysłodawca#

Tysiące niezadowolonych kupujących i sprzedających, a oni że jest łatwiej, lepiej.

Eksperyment społeczny jak nic...

oznacz moderatorów