anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Od 1 października zmieniamy sposób prezentowania ofert

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Dotychczas, gdy korzystaliście z wyszukiwarki, prezentowaliśmy Wam wszystkie dostępne oferty wyszukiwanego przedmiotu. Jednak mamy już ponad 500 milionów ofert - aby spełniać swoją rolę, wyniki wyszukiwania wymagały uproszczenia. 

Dlatego od 1 października będziemy wyświetlać na Allegro wyłącznie listę produktów. Większość z Was dobrze zna już ten widok, testujemy go od kilku miesięcy, w tej chwili widzi go już 70% kupujących. Zdecydowaliśmy się wprowadzić go dla wszystkich, jako domyślny widok wyników wyszukiwania. 

Co istotne, nadal będziecie mogli, tak jak dotychczas, przejrzeć listę wszystkich ofert danego produktu - wystarczy kliknąć przycisk [porównaj X ofert].

_HolaOla__0-1723555352580.png

 

Dlaczego zdecydowaliśmy się na tę zmianę?

Wyniki testów wyraźnie wskazują, że dzięki korzystaniu z widoku produktowego kupujący:

  • chętniej dodają produkty do koszyka i częściej je kupują - spodziewamy się  przynajmniej 6 milionów dodatkowych transakcji rocznie dla sprzedających na Allegro,
  • szybciej znajdują to, czego szukają - dzięki połączeniu ofert w ramach produktów, na każdej stronie listy z wynikami wyszukiwania wyświetlamy ich średnio około 4 razy więcej.

Więcej informacji jak zawsze znajdziecie w naszych aktualnościach.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
303 ODPOWIEDZI 303

Agent555
#18 Luminarz#
  • 👎👎👎
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Oleńko ....plese , co Ty znowu wymyśliłaś ?

P.S . tylko nie poskarż się Maćkowi ..

oznacz moderatorów

SpeedyGonzalezz
#9 Pomysłodawca#

@_HolaOla_ @mdrogeria "szybciej znajdują to, czego szukają" - dziś jest 13. sierpnia, a nie 1. kwietnia 🐭

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria zdradzisz mi co masz na myśli przez znowu? To jest decyzja Allegro, którą ja Wam przekazuję, bo takie jest tutaj moje zadanie. 

PS. Nie planuję 🙂

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ok, zawężamy ilość ofert, ma to podstawy ale czy z pozycji kupującego jest to krok w dobrym kierunku, z wpisów i wypowiedzi- nie.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ aaa...bo , wszystkie te nowości tylko wprowadzają zmiesznie , a przykry obowiązek poinformowania nas o tym spoczął na Tobie .

Dobra , a teraz coś prozaicznego , możecie mi wszyscy pogatulować 

OD OŚMIU GODZIN JESTEM DUMNYM DZIADKIEM  !!!!

Bez tytułu.png

 

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@mdrogeria gartulacje !!! No to długi weekend - pępkowe ! 🙂

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@pinsplash no .... miała być dopiero za tydzień , wygląda na to ,że będzie imprezowa dziewucha .😅

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@mdrogeria Gratuluje, ale dziadkiem nie jesteś i ...to są informacje nie dla obcej publiki, wg mnie.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria Ktoś musiał, bo po to tutaj jesteśmy.

Przeogromne gratulacje dla Ciebie i rodziców!  Zdradzisz nam imię tego wspaniałego, małego człowieka? 😀

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ dzięki wielkie , Olu .... nie ma jeszcze imienia , a może i ma  , przywitaliśmy ją dopiero dzisiaj o 8:46 , młodzież coś kombinuje , ale na razie nam nie zdradzają , w końcu to ich największa powinność i radość jakim jest wybór imienia dla pociechy . Najważniejsze , że obydwie dziewczyny zdrowe choć większa zmęczona bo po niewielkich komplikacjach ostatecznie zakończyło się cesarką .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ wydusiłem z młodzieży , moja wnusia ma na imię Lilianna- Lili- Lilusia 🤗

tyz piknieee ... prawda ?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@mdrogeria teraz musisz zwiększyć wysiłki w działaniu na gadane w celu wywarcia zmian na allegro aby w przyszłości potomek mógł normalnie sprzedawać ewentualnie kupować 😉

ps. moje gratulacje 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:44052296 dzięki , zrobię wszystko żeby nie skończyła tak jak dziadek .

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@mdrogeria   Gratulacje !!!! 🙂

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@mdrogeria 

Gratulacje, kolego sympatyczny 🙂

oznacz moderatorów

Agent555
#18 Luminarz#

@HolaOla  napisałaś to jest decyzja allegro, może się myle ale tą decyzję musi zatwierdzić prezes lub zarząd , tysiące było wpisów użytkowników że nikt nie jest zadowolony z testów  nawet jedna z moderatorek napisała że allegro liczy się ze zdaniem użytkowników, widać jak się liczy że zdaniem użytkowników ,okłamywaliscie  nas    że poinformujecie  o zakończeniu testów a tu taka wiadomość że widok pozostanie na stałe. 

Do was nigdy nie dotrze że my tego nie chcemy . 

oznacz moderatorów

carolingaw
#9 Pomysłodawca#

Nie podoba mi się to!!! Właśnie zaczęłam szukać jak to wyłączyć, a okazuje się że chamsko wprowadzanie wszystkim to na siłę. Jest wiele produktów gdzie to się nie sprawdza, bardzo rzadko kiedy przechodziłam na ten widok, czyli tedy gdy rzeczywiście było multum ofert, ale w 95% jest to nie przydatne rozwiązanie i wolę poprzedni sposób.

oznacz moderatorów

Artur_____
#1 Nowicjusz#

Włączcie możliwość rozdzielenia ofert przynajmniej dla przedmiotów używanych, bo już nie ma tam 500 miliontów ofert, tylko parę milionów, i przy danej kategorii mamy parę tysięcy, i w takim przypadku łączenie ofert jest mniej wygodne, mamy łączone po 3-6, wszystko trzeba przeklikiwać, bo w przeciwieństwie do rzeczy nowych, różny jest stan przedmiotu i jest więcej niuansów (jeden może mieć kilka otarć inny głośno chodzi, a kolejny może być jak nowy) , też nowa wyszukiwarka z przedmiotami używanymi radzi sobie dużo gorzej

oznacz moderatorów