anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Od 13 lat tylko kupuje na alegro, dzis dostałam blokadę konta,bez żadnego ostrzeżenia

Malutka26_1984
#8 Zapaleniec#

Od 13 lat raz wystawilam sprzedaz 8 lat temu a tak to tylko kupuje na alegro, dzis dostałam blokadę konta,bez żadnego ostrzeżenia. Che kupic towar,ide do kosyzka a tam "twoje konto zostalo zablokwane" i nie da sie zrobic platnosci. W zakladce "sprrzedaz" "

 

Sprzedaż na Twoim koncie jest obecnie zablokowana. Powodem mogą być nieopłacone rachunki lub inne naruszenia Regulaminu. Aby odblokować możliwość sprzedaży, ureguluj zaległe płatności lub skontaktuj się z nami."

Wchodzę na skrzynkę meilowa,szukam meila jakiegos, zadnego nie otrzymałam. Moze mi ktoś wyjaśnić o co chodzi?

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

az1rael
#21 Demiurg#

nierozpatrzona reklamacja z nałożeniem protect zwrotnie na ciebie popatrz w wiadomości / dyskusje?

oznacz moderatorów

Malutka26_1984
#8 Zapaleniec#

w dyskusjach mialam kilka otwartych tematow ale kazdy zamkniety. Wiekszosc sama zamykalam, osttanie 2 zamknelo mi alegro ze statusem "rozwiazany" i to bylo 7 maja. Ale ja rozpoczynam dyskusje jak jest jakis problem z towarem jaki zakupie, wada albo niezgosnosc z opisem, zawsze sie staram dogadac ze sprzedajacym

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Malutka26_1984
#8 Zapaleniec#

brak zaleglosci jak patrze na ta zakladke. Jedyna platnosc zrobilam po wystawieniu tej jendej aukcji 8 lat temu

 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Zobacz w dyskusjach i wiadomościach 

oznacz moderatorów

Malutka26_1984
#8 Zapaleniec#

w dyskusjach mialam kilka otwartych tematow ale kazdy zamkniety. Wiekszosc sama zamykalam, osttanie 2 zamknelo mi alegro ze statusem "rozwiazany" i to bylo 7 maja. Ale ja rozpoczynam dyskusje jak jest jakis problem z towarem jaki zakupie, wada albo niezgosnosc z opisem, zawsze sie staram dogadac ze sprzedajacym

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Może powiązali Twoje konto z innym kontem z naruszeniami. 
Np. konto innego domownika. 

oznacz moderatorów

Malutka26_1984
#8 Zapaleniec#

w tym domu jest tylko jedno konto alegro i wszystko przez nei kupujemy

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Tak czy inaczej - na zablokowane konto rada jest jedna - kontakt z działem bezpieczeństwa przez formularz kontaktowy. Na forum nikt Ci nie pomoże niestety. 

oznacz moderatorów

Malutka26_1984
#8 Zapaleniec#

no poszlo zgloszenie ale narazi enikt nic nie odpowiedzial, pewnei suport pracuje w godzinach 8-15 wiec poczekac musze. Dziwi mnie to, ze blokuja bez ostrzezenia. Zebym jeszcze wiedziala co zrobilam, to bym zrozumiala,zle zrobila, bana dostala. A ja nic procz zakupow i meilowania ze sprzedajacymi. ehh

oznacz moderatorów

Malutka26_1984
#8 Zapaleniec#

wiec tak,zeby wszyscy wiedzieli,dluga rozmowa z konsultatnem alegro,nie potrafi mi wskazac dlaczego chca zdjecie mojego dowodu. Poprostuprzemilcza odpoweidz. Nie potrafia wskazac zadnego aktuprawnego na jakiej podstawie mieli by tego dokonac. Nie chce jeszcze wszystkeigo tuopisac bo sprawe zglaszam do prokuratury oraz sieokaze pomeilu na ktory maja mi odpisac w przeciagu 2 dnic zy nie tez do UODO. Niestety pan maciej trafil na osobe ktorej sie niespoedziewal. Zamknelam juz kilka stron internetowych w tym numerkowe, zmienilam zpais w ustawie o rejestracji domen ja i udalo sie ze prezes UODO wplynal na googla odnosnie bezpodstawnych publikacji danych osobowych-teraz jest opcja usuniecia oraz blokada przed zmaieszczeniem przez boota. 4 lata mi to zajelo, teraz se zabiore za alegro, czy cos wskuram? okaze sie w najblizszych miesiacach. Nie mozna bezpodstawnie wyludzac danych osobowych przez nikogo, nie wazne ze maja kapitalu w milionach i ze pisiory imna reke szly. Ehhh.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Malutka26_1984 a bedziemy informowani o postepach?

oznacz moderatorów

Malutka26_1984
#8 Zapaleniec#

Jezelimikonta nie usunie alegro to tak, Chociaz w ramach zlosci prowadzacegopana macieja (on sam sie neiprzedstawil pelnymi danymi) moze tego dokonac. Szukajcie za kilka tygodni na youtubie, Rozmawialam juz z panem redaktoremz oswiecimia i poweidzial ze mozemy zrobic taka relacje ale musze mu cos konkretniejszegozapodac. Mysle ze z przepisow UODO sie nie wygrzebia bo akurat te przepisy znam dobrze tak smao jak ludzi tam pracujacych 🙂 bo czesto rozmawiamy. Wiec jak dostane ten papier w reke to reportaz zrobimy. W sumie teraz siezastanawiam tona ttopismo bede musila poczekac kilka miesiecy bo prcedury doreczenia i czasu odpoweidzi ktory wynosi miedzy 14 a 30 dni moze sprawe wydluzyc ale tak czy tak nagram cos krutkiego i wrzuce zeby szlo w zasiegi. 

 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Polecam prawem na lewo kanał yt

oznacz moderatorów

Malutka26_1984
#8 Zapaleniec#

dobre,nie znalam tego, dzieki za podpowiedz

 

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

A sprawdziłaś regulamin Allegro? 

oznacz moderatorów

Malutka26_1984
#8 Zapaleniec#

jasniej prosze?  jezeli chodzi ci o regulamin ktroy jest napisany poprzez lamanie prawa oraz konstytucji (nazywa sie to praktykami zakazanymi) to w pismie do prokuratury to uwzglednie. Ludzie, ogarnijcie sie,kazdy z was robi **i**dii#io**t**ow. Regulaminy sa pisane  w postaci dupochronow sprzedajacego. Juz to neiwygodne pytanie zadalampanu maciejowi/konsultantowi alegro dwa razy,nie odpowiedzialprzemilaczajc to wiec prawdopodobnie jestswiadom ze naciaga prawo. Pewnie za wiele im nie zrobie bo t spolka zoo ktora sie swoimiprawami rzadzi ale uszcuple ich kapital zakladowy,pewnie o kropelke ale bedzie satyswakcja ze nie siedze z zalozonymi rekami. Narazie sprawarozwojowa,mozliwosci jest jeszczekilka,narazie pokopiowane mam regulaminy z dnia dzisiejszego zeby nie zdazyli zmienic jak to mialo miejsce na oferi gdydosali pozew z sadu za bezpodstawne usuniecie mojej wizytowki. Zmienili regulamin w jeden dzien no i niestety nie spodziewlaisie tego ze zapisalam w trakcie gdy spor powstal. Powiemjeszcze cos,jakby ktos potrzebowal jakies informacje juz usuniete ze strony tojest mozliwosc w stecz ich odzyskania. czlowiek cale zycie sie uczy tylko dlaczego ja mam lapac przestepcow gdy zawod jaki wykonuje jest inny? Ehh

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

idzie mi o to czy potrzeba zbierania dancyh x i y nie wynika z zapisów regulaminu ktory kazdy z nas zaakceptował czytając lub nie.

oznacz moderatorów

Malutka26_1984
#8 Zapaleniec#

regulamin w swietle prawa jest podrzedny. Najpierw przepisy kodeksu karnego,cywilnego,konstytucja a dopiero pozniej regulaminy. Kazdy sad regulaminy omija jak widzi ze jest lamanie przepisow

 

oznacz moderatorów