anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Od dwóch dni nie mogę odebrać paczki z One Box .

subjasz999
#9 Pomysłodawca#

Od dwóch dni nie działa skrytka do której włożono moją przesyłkę. Dzwoniąc na numer ze skrytki słyszę różne 'wiadomości" na temat awarii. Raz o naprawie w 24 godziny bo pracują siedem dni w tygodniu, a raz naprawią nie wiadomo kiedy bo nie pracują w niedzielę. I tak ja nic nie wiem a przesyłka sobie leży i czeka nie wiadomo na co. Ciekawe co na to Allegro, dalej będziecie wciskać tą przesyłkę?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Infolinia 616 306 997

oznacz moderatorów

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@subjasz999 bardzo mi przykro, że napotkałaś utrudnienia przy odbiorze swojej przesyłki.  Cała sytuacja została zgłoszona do naszego działu technicznego z prośbą o pilną interwencję. Mam nadzieję, że już niedługo będziesz mogła cieszyć się swoim zamówieniem. W imieniu serwisu najmocniej przepraszamy za zaistniałe niedogodności.

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

subjasz999
#9 Pomysłodawca#

Dzisiaj już jest trzeci dzień i nikt nic nie wie. Infolinia to porażka mają problem ze wszystkim, nic nie wiedzą, zachęcają mnie do spacerów do paczkomatu. Tylko po co dbają o kondycję społeczeństwa? Przy paczkomacie byliśmy już trzy razy. Nigdy więcej One. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@subjasz999 do paczkomatu Inpost wystarczy iść 1 raz , a na spacerek można się udać po odbiorze przesyłki w miejsce dające więcej radości .

oznacz moderatorów

subjasz999
#9 Pomysłodawca#

Dokładnie z Inpostem nigdy takich problemów nie było, raz miałam kłopot to zadzwoniłam podałam nr telefonu i otworzyli mi zdalnie. A tu po zadzwonieniu chcieli ode mnie numer przesyłki bo nie wystarcza nr telefonu i kod odbioru, więc powrót do domu i kolejny spacerek by otworzyli zdalnie 20 minut stania pod paczkomatem i nic. A najfajniejsze to nikt nic nie wie, miało być naprawione w ciągu 24 h a dzisiaj jest trzeci dzień. Allegro jest właścicielem One Box i nic nie wiedzą. Tak to jest jak się łapie kilka srok za ogon to ani Allegro nie działa prawidłowo ani przesyłek odebrać nie można. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@subjasz999 to co wpłynęło na decyzję przy wyborze przewoźnika ?

oznacz moderatorów

subjasz999
#9 Pomysłodawca#

Bardzo dużo kupuję i czasami przy płatności już jest zaznaczony , który paczkomat. Zwyczajnie automatycznie kliknęłam dalej. No i wtopa. Jak  to mówią ślepy w karty nie gra, teraz będę uważniejsza, ale najpierw muszę "walczyć" by Allegro oddało mi moją paczkę. Niedługo słowo Allegro będzie synonimem dziadostwa. Po wyszukiwarce paczkomaty - porażka

oznacz moderatorów