anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Od srody czekam na dostawe,ile jeszcze?

Client:78895924
#1 Nowicjusz#

Czy musicie wysyłać zamówienia takim nieudacznikiem jak dpd?????,,,,, minął czwartek, minął piątek,mija sobota a kurier dojechać nie może,,,,pytałam go już czy nie dojechał do poznania,bo ja czekam w Suwałkach,,,,,horrrrroooorrrrr

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

pecela
#16 Inspirator#

DPD Kurier ma termin doręczenia do trzech dni robocze, a DPD Pickup do pięciu dni roboczych.

DPD Kurier, to przesyłki nadane u kuriera i dostarczane pod adres (D2D)
DPD Pickup, to przesyłki nadane i/lub doręczane z/do punktu nadania/odbioru.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:78895924 Przecież to Ty wybrałeś DPD jako przewoźnika przy wyborze rodzaju dostawy > nie było innych?

oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@Ziolko39 Mógł wybrać Allegro One, byłby zapewne bardziej zadowolony .

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@ART_FOTO No to by było kompletne dno i 3 metry mułu.

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@Client:78895924  "Czy musicie wysyłać zamówienia takim nieudacznikiem jak dpd?????" z całym szacunkiem ale zerknij sobie w zamówienie i przypomni sobie czy dpd to byla jedyna metoda dostawy u danego sprzedawcy ? A jesli nie była to kto podjął decyzje o wyborze tej firmy ? sprzedajacy ? czy Ty podczas składania zamówienia ?

 

Wiec odpowiedż na Twoje pytanie brzmi : jeśli kupujący wybierze taką metodę dostawy z pośród innych to TAK sprzedający powinien wysłać tą metoda dostawy która wybrał kupujacy

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:78895924  Wg prawa przy zakupie konsumenckim to sprzedajacy odpowiada za dostawy do chwili odbioru, więc pytaj u sprzedającego.

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

a ja zapytam: jaki sprzedający ustawił czas na wysyłkę? bo może 3 dni? może 7, a może przedsprzedaż z realizacją na Wigilię???

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Pytała kuriera to można wnioskować ze jest w drodze!

oznacz moderatorów