anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Od wczoraj nie mam możliwości płacenia przelewem z Alior

bravobypablo
#7 Wielbiciel#

Wyskakuje niebieski komunikat  cyt. Niestety nie posiadasz rachunków do realizaciji
tego typu operacji... Skrajna patologia jak masz pieniądze i nie możesz nic kupić 

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

mdrogeria
#21 Demiurg#

@bravobypablo pewnie nie masz ustawionych w banku przelewów internetowych 

oznacz moderatorów

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@bravobypablo przed chwilą to sprawdziłam i widzę, że Alior Bank jest dostępny przy wybraniu metody płatności "Przelew". Trzeba jednak rozszerzyć listę z pozostałymi bankami, bo ta lista jest długa. Kliknij w opcję "Pokaż wszystkie banki" - tak jak na zrzucie. Oczywiście, żeby zapłacić przez Alior Bank, musisz posiadać tam swój rachunek.

Screenshot 2024-07-31 at 10-03-04 Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.png

   Paula
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wyczyść przeglądarkę i zacznij od nowa.

oznacz moderatorów

bravobypablo
#7 Wielbiciel#

Przed chwilą sprawdziłem kończy mi się Smart i próbowałem zapłacić i da się czyli działa ale kupić przedmiot już nie ,dziwne 

oznacz moderatorów

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@bravobypablo może oferta, którą jesteś zainteresowany nie ma oznaczenia Smart? Warto to sprawdzić w ofercie przed zakupem.

   Paula
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

bravobypablo
#7 Wielbiciel#

A co to ma do rzeczy?

oznacz moderatorów

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@bravobypablo w płatności nie ma to żadnego znaczenia. Myślałam, że skończył Ci się Allegro Smart!, dlatego nie możesz kupować ofert z oznaczeniem Allegro Smart! (to akurat logiczne). Spróbuj jeszcze wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki i pliki cookie. To często rozwiązuje niektóre problemy. Jest to zalecane rozwiązanie, ponieważ zapisane dane w pamięci aplikacji są czasami powodem takich błędów.

 

[edytowano]  Po prostu się nie zrozumieliśmy, ponieważ napisałeś :"Przed chwilą sprawdziłem kończy mi się Smart i próbowałem zapłacić i da się czyli działa ale kupić przedmiot już nie ,dziwne". Uznałam, że skończyła Ci się nasza usługa Allegro Smart! przez te problemy z bankiem Alior i nie możesz zapłacić za zakup (ofertę) z oznaczeniem Smart Allegro! Uznajmy, że to było nieporozumienie, bo chodziło po prostu o dostępność Banku Alior, nic więcej.

 

   Paula
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

bravobypablo
#7 Wielbiciel#

1000005641.jpg

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@bravobypablo teraz sprawdzałem i na liście banków jest alior

Może sprawdź w trybie incognito/prywatnym 

oznacz moderatorów

bravobypablo
#7 Wielbiciel#

Tak jest na liście a mimo to wyskakuje taki komunikat 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@bravobypablo Mogę Cię prosić o zrzuty ekranu kolejno wykonywanych kroków? Zrzuty powinny obejmować cały ekran. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@w_kiwi rzeczywiście coś się działo z Alior , wyskakiwał błąd , nie przychodził SMS uwierzytelniający i przy ponownym zleceniu SMS-a wyskakiwała informacja o błędzie , ale to wina po stronie banku  ,drugie podejście zakończyło się sukcesem .

oznacz moderatorów

bravobypablo
#7 Wielbiciel#

W aplikacji Alior doładowania telefonu też nie działają przy najmniej u mnie wygląda jakby Alior nie obsługiwał allegro pomimo tego że widnieje na liście brak autoryzacji dla allegro 

oznacz moderatorów

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@bravobypablo @mdrogeria warto w związku z tym odezwać się do Alior Banku, aby to wyjaśnić. Mam też nadzieję, że dzisiaj jest już wszystko w porządku. Udanych zakupów na Allegro 🙂

   Paula
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów