anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

odbior paczki zmaina numeru

Adam211533
#1 Nowicjusz#

witam mam problem nie mam juz dostpeu do starego numeru telefonu jak moge odebrac innaeczje paczke do maila tez nie mam dostepu jak napisac do allegro badz jak odebrac to zmaowienie

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Pod tym linkiem nie ma żadnych kodów, tutaj możesz najwyżej zrezygnować z zakupu, zwrócić itp...

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Marne szanse na odbiór paczki,  po prostu nie jesteś uprawniony do odbioru przesyłki.  Kod odbioru dostajesz mailem albo sms-em lub powiadomieniem w aplikacji.  Te informacje dostaje właściciel twojego starego numeru tel. i może sobie za ciebie tą przesyłkę odebrać.

W tej sytuacji zawiadom sprzedającego że nie możesz odebrać przesyłki.  Jeśli przesyłka wróci do sprzedającego no i poprosisz i dopłacisz za dodatkową wysyłkę jest bardzo możliwe że sprzedający wyśle paczkę ponownie na właściwy numer tel.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Adam211533   A tak przy okazji...:  skąd wiesz że paczka jest w paczkomacie skoro nie masz  dostępu ani do maila ani do właściwego numeru telefonu?  Dowiedziałeś się od znajomych?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Adam211533 kod odbioru masz pod dzwoneczkiem, w szczegółach zakupu o ile zakup na zwykłym allegro wtedy musisz podać numer telefonu podany w zamówieniu 🙂

kostas11_0-1682369990465.jpeg

 

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów