anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odebranie tylko 1 przesyłki z paczkomatu

Client:70936410
#7 Wielbiciel#
  • Do paczkomatu przyszły do mnie 2 paczki, jedna którą chcę normalnie odebrać i druga którą mimo anulowania kupna przed jakimkolwiek krokiem sprzedawcy i tak wysłał i chcę ją zwrócić po prostu jej nie odbierając, czy w takiej sytuacji jako że są w 1 skrytce wystarczy ją zostawić w niej czy trzeba się w tej sprawie skontaktować z inpostem?
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Client:79577720
#14 Krzewiciel#

Dla pewności najlepiej skontaktować się z inpostem. Na paczkomacie podany jest numer infolinii.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:70936410 odbierz obydwie przesyłki. Po otwarciu skrytki, obydwie przesyłki będą oznaczone w systemie jako odebrane. Lepiej odebrać obie, a na tą niechcianą wygenerować z Allegro kod zwrotu i odesłać. Masz wtedy dowód, że przesyłka została zwrócona🙂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:70936410 podczas odbioru na wyswietlaczu masz przycisk ,, problem z przesylką ,, skorzystaj z niego .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:70936410 Sądzę że jak nie odbierzesz to zniknie, bo otworzyłeś skrytkę i trudno będzie udowodnić żeś jej nie wyjął. Moim zdaniem najlepiej odebrać i zrobić zwrot, jak masz Smart to jest darmowy.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Ja nie ma Smart, to zwrot paczkomatem też jest darmowy. 

oznacz moderatorów

Client:79577720
#14 Krzewiciel#

@xyz96 Tylko w przypadku gdy wybrał sposób wysyłki allegro inpost paczkomaty 

oznacz moderatorów

Client:70936410
#7 Wielbiciel#

Mam Smart tylko jest to przesyłka za 35pln i ona podchodzi pod zwrot smartem czy jednak musi być przekroczone 40pln?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Ona podchodzi pod darmowy zwrot paczkomatem InPost, nawet bez Smart. 

Gdybyś musiał zapłacić za odesłanie mimo to, sprzedający będzie Ci musiał zwrócić koszt odesłania, ponieważ nie powinien nadawać przesyłki po anulowaniu zakupu. Zrobił to na własny koszt i własne ryzyko. 

oznacz moderatorów