anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odnośnie oceniania sprzedawcy

POLDIGICOM
#7 Wielbiciel#

Dlaczego w opcji "oceń sprzedającego" należy obowiązkowo ocenić również zakupione przedmioty, bo inaczej ocena tylko sprzedającego nie jest przyjmowana przez system. A przecież jest tam komunikat " nie oceniaj zakupionych przedmiotów, a tylko sprzedającego".  Jeśli zaś ocenię wcześniej same przedmioty, to potem w opcji "oceń sprzedającego" mam znowu do oceny zakupione przedmioty. No i raz to zrobiłem i ocena przedmiotu wykonana wcześniej została całkowicie usunięta przy ocenianiu sprzedającego wraz z przedmiotami. Jest tu ewidentny błąd programowy.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

@POLDIGICOM Coś źle sprawdzasz. Możesz ocenić sprzedawcę bez oceny przedmiotu. Jeśli masz taki komunikat, to go zignoruj. 

Oddzielnie oceniasz sprzedającego i oddzielnie towar. W ocenie sprzedającego możesz też ocenić towar, który on sprzedaje. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@POLDIGICOM możesz ocenić tylko sprzedającego i pominąć rubrykę z oceną produktu. 
Wszystkie oferty i sprzedających "do ocenienia", znajdziesz w tych zakładkach, osobno dla sprzedającego i produktu. 

la_nika_0-1638808618703.png
Mogę sprawdzić dokładniej co się stało w przypadku, który opisujesz jeśli podasz mi numer zamówienia. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów