anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

odstąpienie od umowy

TOMEK328
#7 Wielbiciel#

Witam kupiłem przedmiot który znalazłem przez "allegro" jednakże zakup dokonał się przez "allegro lokalnie" został opłacony ale nie został jeszcze wyslany tego samego dnia napisałem do sprzedawcy czy jest możliwość odstąpienia od umowy zakupu sprzedawca odpisał że jak najbardziej tak aczkolwiek zarówno ja jak i sprzedawca nie wiemy jak to zrobić ponieważ na "allegro" w zakładce moje zakupy nie jest on widoczny a na "allegro lokalnie " nie znalazłem opcji zwrotu i moje pytanie jest takie jak mogę tego dokonać ?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@TOMEK328 Cześć. Na Allegro Lokalnie nie ma opcji zwrotu. Możesz przesłać sprzedającemu swoje odstąpienie od umowy i podać mu swoje dane do przelewu - sprzedający zleci zwrot płatności bezpośrednio na Twoje konto. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@TOMEK328 przez lokalnie nie odstąpisz, sprzedawca nie dokona zwrotu kasy ani nie dostanie zwrotu opłaty, to taki portal dla prywatnych sprzedających którzy nie muszą przyjmować zwrotu - odstąpień 🙂

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

TOMEK328
#7 Wielbiciel#

 

No ale jeśli sprzedawca wyraził taką zgodę ?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@TOMEK328 to się musicie dogadać mailowo 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

TOMEK328
#7 Wielbiciel#

A jakie sprzedawca ponosi koszty związane za tym że ja od niego to kupiłem ale tego nie chce żebym mógł mu wyjaśnić o ile może pomiejszyc mi zwrot żeby nie poniósł z tego tytułu strat ?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@TOMEK328 7,9% wartości przedmiotu (z wyjątkiem działu Elektronika: 4,9%)

________
Κώστας
oznacz moderatorów

TOMEK328
#7 Wielbiciel#

Ok dziękuję za pomocną rozmowę w takim razie będzie to 7,9% gdyż były to lampy samochodowe dziękuję za pomoc i pozdrawiam

oznacz moderatorów