anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odzyskanie bonu

Client:80273173
#7 Wielbiciel#

Witam wpłaciłem bon o wartości 200zl, zapłaciłem nim za produkt o wartości 140zl, przez moją nieuwagę straciłem 60zl, i pytanie czy jak cofnę zakup to dostanę zwrot bonu całego 200zl czy tylko 140zl?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:80273173 140 zł. Reszta przepada.

oznacz moderatorów

Kontor2
#7 Wielbiciel#

Cześć, to jest oszustwo. Czy to jest wielki problem wyświetlić informację, że bon nie jest całkowicie pokryty wartością zakupów? Brak mi słów na to.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Kontor2 Nie, to jest nie czytanie regulaminów 😄

Przy realizacji Karty Podarunkowej Użytkownikowi nie przysługuje prawo otrzymania reszty w gotówce, gdy wartość zakupionych Towarów jest niższa, niż aktualna wartość nominalna Karty Podarunkowej. Pozostała część środków pieniężnych nie może zostać wykorzystana w okresie ważności Karty Podarunkowej i nie podlega zwrotowi.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Kontor2
#7 Wielbiciel#

@kostas11 @ Bardzo dziękuję za odnośnik do regulaminu. Czy wiedziałeś zanim temat się pojawił? Jednak dużym ukłonem w stronę klientów, użytkowników Allegro byłoby stworzenie zabezpieczenia przed takimi sytuacjami.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:80273173 Niestety nie da się, przepada.Najlepiej kupić za więcej. Oddadzą 140 zł.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

:   )

oznacz moderatorów

Client:80273173
#7 Wielbiciel#

Dzięki za odpowiedź 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:80273173, masz jedynie możliwość odstąpienia od umowy towarów nabytych w Allegro.pl i opłaconych Kartą Podarunkową. Jednak zawsze możesz napisać na karty@allegro.pl, aby przedstawić swoją sprawę. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów