anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Omyłkowe zakończenie dyskusji

MP011
#7 Wielbiciel#

Czy zdarzyło się komuś omyłkowe zakończenie dyskusji? Kliknęłam w e-mail dot. zakończenia dyskusji, myśląc, że zostanę przeniesiona na stronę allegro. Okazało się, że z automatu moja dyskusja została zakończona. Trudno mi teraz porozumieć się ze wsparciem allegro, ponieważ tam wymuszają wskazanie zakupu, którego dotyczy sprawa, a poprzez zakończenie dyskusji zakupu tego nie mogę już ponownie wybrać. 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@MP011 Rozumiem, że  nie możesz ponownie rozpocząć dyskusji, ale podaj mi proszę numer zamówienia, którego dotyczyła.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

MP011
#7 Wielbiciel#

2e7ec391-f69d-11eb-a014-c1652043d8e0

Witam, przesyłam nr zamówienia. Nie mogę uzyskać żadnej informacji od zespołu pomocy allegro. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

MP011
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za podpowiedź, ale z tego rozwiązania nie mogę skorzystać, ponieważ tam wymagane jest wskazanie produktu, zaś ja ze względu na omylkowego zakończenie dyskusji nie mogę po raz drugi wskazać tego samego zakupu. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@MP011 Widzę, że 3 kwietnia otrzymałaś już odpowiedź mailową w tej sprawie:

(...) przykro mi, ale nie mam możliwości wznowienia dyskusji.

Widzę, że Pani oczekiwaniem jest zwrot pieniędzy. Konto Sprzedającego jest zablokowane. Możemy zwrócić Pani pieniądze z Allegro Protect na koszty naprawy odkurzacza. Proszę, aby skontaktowała się Pani z serwisem, który podejmie się naprawy i poprosiła o wycenę naprawy.

Po otrzymaniu takiego dokumentu proszę o przesłanie go w odpowiedzi na tego maila.

(...)

Sprawdź skrzynkę odbiorczą (również folder ze spamem).

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

MP011
#7 Wielbiciel#

Przykro mi to czytać, ponieważ ja od przeszło roku próbowałam najpierw nawiązać kontakt ze sprzedającym, aby dokonać naprawy lub wymienić produkt na nowy. Ostatecznie po wszczęciu dyskusji miałam nadzieję na zwrot środków, ponieważ sprzedający nadal nie odpowiadał. Stąd dokonałam zakupu nowego odkurzacza innej marki.

Nie wiem nawet gdzie się udać po wycenę naprawy. Takiej wyceny i tak nikt za darmo może nie chcieć mi dokonać. A co, jeśli wycena przewyższy koszt zakupu?

Dodatkowo bardzo proszę o wskazówki, gdzie pojawiają się odpowiedzi od allegro. Nie kojarzę informacji o tym, że dyskusji nie można wznowić i że allegro proponuje mi pokrycie kosztu naprawy. Mam również trudności, aby móc odpowiedzieć na korespondencję poprzez gadane. Zwykle trwa parę minut nim odnajdę miejsce, gdzie mogę udzielić odpowiedzi. 

oznacz moderatorów