anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Omylkowo kupilem kupon zamiast wykorzstac monety. Czy jest mozkiwosc ich zwrotu by dokonac zakupu z

MAMY ROZWIĄZANIE!
karbra
#8 Zapaleniec#
 
oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@karbra Cześć. 🙂 Postaram się pomóc, ale wyjaśnij mi proszę jeszcze raz, co konkretnie się wydarzyło? Którego zamówienia dotyczy ta sprawa? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
karbra
#8 Zapaleniec#

Myślałem że dokonując zakupu muszę wykupić kupon a wystarczyło wybrać monety i w ten sposób dokonać płatności przy zakupie. Więc obecnie posiadam całkowicie niepotrzene kuponony zamiast monet

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Kupon jest waży 14dni od czasu zamiany z monet, jeżeli jednak uważasz ze w tym czasie nie skorzystasz zamień je na monety:https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=9225c771-efb6-4de8-8580-76bd8d7c77eb&subjectId=a4520b1d-0... monety także mają swój okres ważności>1rok.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@karbra Rozumiem, że chcesz wymienić kupon na monety. O jakiej liczbie monet mówimy? Jaka jest wartość tego kuponu? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
karbra
#8 Zapaleniec#

2x20 łącznie 40 monet

oznacz moderatorów
karbra
#8 Zapaleniec#

Źle Pani napisałem mam obecnie kupon po 20,20 i 60 pkt jak zrobić by mięć 100 lacznie

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@karbra nie będzie problemu 🙂 Ola poprosiła o wymianę kuponu z 60 i 40 (osobno po 20) monetami i wówczas będziesz mógł połączyć te wszystkie monety i mieć kupon ze zniżką 100 zł. 
Poproszę Cię jeszcze o cierpliwość, damy znać, gdy dostaniemy potwierdzenie, że kupon został wymieniony 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
karbra
#8 Zapaleniec#

Bard,o dziękuję za pomoc. Mam jeszcze jedną prośbę. Posiadam jeszcze jeden kupon w wysokości 32. Czy i z nim jest możliwa zamiana na monety. 

oznacz moderatorów
karbra
#8 Zapaleniec#

Bo widzdze że aktualnie posiadam następujące kupony. 60, 20,20 i 32. 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@karbra tego kuponu z 32 zł nie da się zamienić na monety, ponieważ jest to kwota, jaka pozostała z wykorzystanej karty podarunkowej 🙂 Więc może być użyta przy innym zamówieniu (jest ważna do końca tego roku).

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
karbra
#8 Zapaleniec#

Ok. Dziękuję za informację. Myślałem że również ram coś namieszałem 

oznacz moderatorów
karbra
#8 Zapaleniec#

Mam już monety. Czy istnieje możliwość zakupu allegro pay pyz równoczesnym wykorzystaniu monet?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@karbra nie, monety można wykorzystać tylko przy płatnościach z góry 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów