anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opłacenie smarta - wypowiedzenie umowy

dawal50
#14 Krzewiciel#

Otrzymałem maila:

"Twoja usługa nie została opłacona na kolejny okres, ponieważ nie masz zapisanej karty.

Zgodnie z art. IX ust. 3 Regulaminu Allegro Smart! wypowiadamy Ci umowę. Wypowiedzenie przestanie być aktualne, jeśli zapłacisz za usługę w ciągu 14 dni."

Odłączyłem kartę, bo nie chcę żeby pobrali pieniądze za coś co nie będę jakiś czas korzystał. Po co miałbym mieć zapisaną kartę skoro przez jakiś czas nie mam zamiaru nic kupić? Miałem wykupić jeszcze smarta, ale to dopiero w momencie kolejnych zakupów. Nie widzę potrzeby posiadać cały czas aktywnego smarta. Miałem aktywnego przez rok i tuż przed końcem aktywnego smarta zrobiłem kilka zakupów i nie będę póki co nic kupował. Lepiej dopiero go kupić jak będzie potrzeba. Jakby pobrali abonament to bym nie korzystał ze smarta przez jakiś czas i za darmo by leciał okres w którym nic nie kupuję.

To "wypowiedzenie umowy" brzmi groźnie czy mam się czegoś obawiać? Rośnie mi jakieś zobowiązanie? Jak zapłacę to zacznie mi liczyć dni smarta od momentu zapłaty czy od momentu gdy skończył mi się smart?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

dawal50
#14 Krzewiciel#

"Wypowiedzenie przestanie być aktualne, jeśli zapłacisz za usługę w ciągu 14 dni."

Co się stanie jak minie 14 dni? Wypowiedzą umowę i co? Nie będę mógł już kupić smarta czy czego nie będę mógł zrobić? Po co to grożenie z wypowiadaniem umowy?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

To takie naciąganie abyś znowu zapłacił. Nic Ci nie grozi. Będziesz chciał, to po odpowiednim czasie ponownie kupisz "darmowe" dostawy 🙂

oznacz moderatorów