anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opłata aukcji WOŚP

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

Wygrałam 3 aukcje od jednego ze sztabów. Liczyłam się z tym, że odbiorę osobiście bo taka opcja dostawy była do wyboru na aukcji.

Teraz gdy chcę opłacić wygrane wymagane jest zapłata za przesyłki i to każda oddzielnie.

Jak mogę to ugryźć?

Chcę zapłacić za aukcje a nie chcę opłacać 3 przesyłek.

Pomożecie?

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ifonka-zaba Jeśli odbiór osobisty był dostępny w ofercie w czasie trwania licytacji, powinien być dostępny również po jej zakończeniu. Jakie opcje widzisz, kiedy próbujesz opłacić zamówienie?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

Screenshot 2023-02-09 at 19-35-37 Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.png

Niestety po zaznaczeniu odbiór osobisty wyszukuje punkty inpost  i nie ma możliwości wpłaty za samą aukcję.

 

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

dostawa.png

A tu opcje dostawy z aukcji

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ifonka-zaba Prześlij zrzut ekranu z widokiem wyboru opcji "odbiór osobisty" (oznaczonej jako 0, 00 zł) i efektem. Napisz też co widzisz po kliknięciu w link "ZOBACZ WSZYSTKIE NA MAPIE".

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

ifonka-zaba
#14 Krzewiciel#

Odbiór osobisty.pngpokaż wszystkie.png
Tak wyświetla się w jednym i drugim przypadku
tu na czarno wyświetlało mój adres. Dopiero za którymś razem udało mi się tam wklepać adres sztabu.  I po długich kombinacjach na mapie ukazała się czerwona ikonka domku z adresem sztabu i "Wybierz". No i tym sposobem po wielu perypetiach udało mi się opłacić aukcje. Huurrraaaaaaaaaa!!!

Ale kolejny raz mocno się zastanowię przed licytacją. Bo już miałam pozostawić nieopłacone aukcje😐 a z tym nie mogłam się pogodzić

 

Bardzo to skomplikowane
Za to na pół strony przy płaceniu polecajka jakoby szukanych przeze mnie produktów z odbiorem z magazynu allegro.

 

____________
dla przyjaciół Żaba
oznacz moderatorów