anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opłata za allegro smartt

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:49909252
#7 Wielbiciel#

Witam,

Parę dni temu chciałam wykupić allegro smart, w przypadku gdy zdecydowałam się na smart za 8,99 zł po przekierowaniu na stronę banku i dokonanie przelewu dostałam informację z allegro, że transakcja się nie powiodła. Spróbowałam jeszcze raz, lecz już opcję za 39 zł i ta już skutecznie. Następnego dnia spojrzałam na transakcje bankowe i niestety pobrano opłatę w dwóch przypadkach również tą 8,99 zł. Pisałam od razu do allegro maila, z wydrukiem potwierdzającym przelew, za który prosiłam o zwrot, tj. 8,99 zł lecz do dnia dzisiejszego nie otrzymałam odpowiedzi.

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
mwmonety
#21 Demiurg#

cierpliwości nieraz trzeba poczekać 2-3 dni.

oznacz moderatorów
Client:49909252
#7 Wielbiciel#

Niestety nadal nie otrzymałam zwrotu, czekam już od 12.07 i nawet nie dostałam maila zwrotnego w tej sprawie. 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:49909252 12 lipca otrzymałaś od nas wiadomość mailową, w której nasz pracownik zaproponował rozwiązanie i zwrot obu wpłat. Niestety do tej pory nie otrzymaliśmy od Ciebie odpowiedzi, więc sprawdź proszę wszystkie foldery swojej skrzynki, szczególnie powiadomienia lub spam. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Client:49909252
#7 Wielbiciel#

Niestety w żadnym z folderów nie mam odpowiedzi z Allegro, Z 12.07 oraz z innych dni. Ani w powiadomieniach, spam czy koszu. Czy mogę prosić o ponowne wysłanie maila ?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:49909252 Tak, wysłaliśmy już ponownie do Ciebie wiadomość w tej sprawie, więc sprawdź proszę teraz swoją skrzynkę pocztową. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Zwrot trwa kilka dni , ciepliwości .

oznacz moderatorów