anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

opłata za dostawę SMART

MAMY ROZWIĄZANIE!
anna_cx1
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, 

jestem w opcji SMART, kupiłam przedmioty od jednego Sprzedawcy za kwotę 63 pln, a mimo to Allegro dolicza mi koszty dostawy mimo tego, że w liście, gdzie można wybrać sposób dostawy widnieje 0,00. 

 

Co mogę zrobić w tej sytuacji?

Pozdrawiam!

Zrzut ekranu 2020-05-13 o 12.24.49.png

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15
LEW433
#21 Demiurg#

Bo nie każdy przedmiot jest w opcji Smart ,nawet u jednego sprzedawcy 

oznacz moderatorów
anna_cx1
#7 Wielbiciel#

Dziękuje za podpowiedź - sprawdziłam i oba przedmioty są w opcji "SMART z kurierem" i tu chyba jest odpowiedź. próg bezpłatnej dostawy z kurierem jest wyższy niż ten dla np. paczkomatów.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Z kurierem to 100 zł. Jeśli jeszcze nie zapłaciłaś, to w zakładce Kupione anuluj rozpoczętą płatność i kliknij Ponów płatność. Wtedy będziesz mogła wybrać dostawę Smart bez kuriera, o ile sprzedawca taką udostępnia.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Wybrałaś sposób dostawy oznaczony ikoną Smart, czy dostawę bez tej ikony?

oznacz moderatorów
anna_cx1
#7 Wielbiciel#

Zrzut ekranu 2020-05-14 o 11.01.45.png

tak to wygląda. sprawdziłam raz jeszcze strony aukcji i oba przedmioty są "SMART z kurierem"

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@anna_cx1 kurier smart jest od 100 zł, a jak kilka przedmiotów i kupujący ma w cenniku że kolejna sztuka X po przekroczeniu dostawy 40 zł znika smart 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
paisak
#8 Zapaleniec#

Oba przedmioty mają opcję dostawy do paczkomatu za darmo od 40 zł. Natomiast jeśli Ty zakupiłaś od tego sprzedawcy tylko te dwa przedmioty, a tak wygląda z załączonego screena, to suma powinna wynosić 42,84 zł, a nie 63,11, jak na screenie, więc wygląda na to, że masz w koszyku coś jeszcze i za to właśnie jest to 8,99 zł za dostawę.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@anna_cx1 Jak wyżej, ja po włożeniu tych produktów do koszyka mam do zapłaty 42.84 zł i zero za dostawę (Smart) paczkomat. Na tym Twoim zdjęciu jest jakiś błąd, opróżnij koszyk i spróbuj ponownie.

oznacz moderatorów
anna_cx1
#7 Wielbiciel#

z ikoną

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@anna_cx1, nie podajemy loginów sprzedających, nawet na screenshocie 🙂 @_HolaOla_  🤗

oznacz moderatorów
mizoudias
#7 Wielbiciel#

I m

new to allegro I want to receive my order in Canada with smart it’s not free to shipping. It’s not interested if I subscribe to smart the shipping in Canada it’s not free..

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@mizoudias, create a new topic about that, but I can tell you now, it's impossible to get the pack abroad because of corona, and then it's up to seller, and never will be free as your UPS (for example) doesn't offer that 🙂 if you want to get that free with smart, come to Poland for a day and get it 🙂

oznacz moderatorów
anna_cx1
#7 Wielbiciel#

ok, dzięki, nie zauważyłam. Sprzedający bez zarzutu, coś było nie tak w moim koszyku.

oznacz moderatorów
cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@anna_cx1 te oferty łapią się na SMART kurier, też dodałam je do koszyka.

Zrzut ekranu 2020-05-15 o 08.07.06.png

po kwocie zamówienia wnioskuję, że masz więcej produktów i może u innego kupującego faktycznie jest SMART. Natomiast oferty w koszyku nie łączą się w taki sposób. W każdym razie to nie jest żaden błąd 🙂

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów
anna_cx1
#7 Wielbiciel#

dziękuję, już rozwiązane 🙂

oznacz moderatorów