anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

opłata za dostawę

czarnaanna1978
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, mam pytanie, jak to jest, że chcę zakupić 5 sztuk jednego produktu u jednego z dostawców a kosz dostawy wylicza sie za każdą rzecz osobno, czyli za dostawę tych 5 rzeczy wychodzi ponad 100 zł...

 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

kostas11
#21 Demiurg#

Tak ustawił sprzedawca, miał prawo, poszukaj u innego sprzedawcy.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Ydtski
#8 Zapaleniec#

jw. poszukaj innego sprzedawcy. Nigdy nie kupuj u takich jak ten. Nigdy, niczego.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Ydtski Dlaczego nigdy, nie wiemy czy nie chodzi o 5 pralek czy 5 szaf których nie da się wysłac w jednej paczce 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Ydtski
#8 Zapaleniec#

Nigdy, niczego wyłączając sytuację pięciu pralek.

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

@czarnaanna1978  2 kwietnia, czyli już niedługo, wchodzi w życie nowy regulamin pobierania prowizji od sprzedaży. Wkrótce wałki pt. "Każdy najmniejszy drobiazg wysyłam oddzielną paczką" się skończą.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:79179573 nie wiem czy to wpłynie na takie wałki, ale na pewno normalni sprzedawcy podniosą ceny produktów o 1 - 2 zł 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

to, ile chce sprzedawca, wynika z jego ustawień, też mam max 2 rzeczy na paczkę, bo 4 książek do koperty A4 nie wrzucę, dlatego.. poprostu nadwyżki, które uznaję, oddaję od razu.
poproś o to samo 😛 i będzie pani zadowooolooonaaa 😄

oznacz moderatorów

czarnaanna1978
#7 Wielbiciel#

Bardzo dziękuję Wszystkim za pomoc. Udało mi się dziś dodzwonić do tego sprzedawcy bo ma sklep internetowy. Usłyszałam,  ze obecnie nie są w stanie zmienić ustawień na allegro... A co najważniejsze produkt który mnie interesował nie jest dostępny, mimo że na allegro i na www sklepu jest inna informacja. Poza tym po co sprzedawać produkt, którego się nie ma?

Dziękuję i pozdrawiam,
A

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Poza tym po co sprzedawać produkt, którego się nie ma?

też kiedyś o to zapytałem pewnego ludzia, ale bez szczegółów, dawne czasy 🙂

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@czarnaanna1978 Zgodnie z naszym regulaminem zawarta umowa jest wiążąca dla obu stron, a sprzedający musi być w stanie wykonać tę umowę. W związku z tym Sprzedający nie może oferować produktów, które nie są dostępne. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@_HolaOla_, Zgodnie z naszym regulaminem zawarta umowa jest wiążąca dla obu stron

to dlaczego ludzie potrafią przez tydzień nie opłacać wylicytowanego przedmiotu? bo mają gdzieś tą umowę.. 😕

oznacz moderatorów

mmwsx
#9 Pomysłodawca#

Oczywiście regulamin ten dotyczy wszystkich, poza Oficjalnym Sklepem Allegro, który to - jak widać po komentarzach - notorycznie nie wywiązuje się z zawartych umów. Allegro narzuca wszystkim swoje zasady, a samo ich nie przestrzega i łamie swój własny regulamin. Szary sprzedawca dawno byłby zablokowany za takie praktyki - Allegro robi co chce i nawet się z tym nie kryje.

oznacz moderatorów