anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opcja "kup ponownie".

wrooc
#7 Wielbiciel#

Dlaczego opcja "kup ponownie" jest powiązana z innymi ofertami? Zakupiłem karmę dla kota przez "kup ponownie", przekonany, że kupuję identyczny produkt jak poprzednio. Jakie było moje zdziwienie, gdy po rozpakowaniu przesyłki okazało się, że połowa z zamówionej ilości karmy, to zupełnie inny produkt (marnej jakości), którego mój kot nawet nie chce specjalnie jeść. Wg mnie taka praktyka to wprowadzanie klientów w błąd! 😡 Jeśli ktoś wcześniej kupił S klasę, to dlaczego po wyrażeniu chęci zakupu kolejny raz tego samego auta, miałby dostać fiata 126p? To auto i to auto przecież...  

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@wrooc podaj proszę numer zamówienia, którego to dotyczy. Sprawdziłam, że ostatni zakup karmy to była dokładnie ta sama oferta, z której skorzystałeś w październiku. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Jaką mam pewność że kupując ponownie kupię to samo co poprzednio i od tego samego sprzedawcy?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@mwmonety Opcja "zamów ponownie" właśnie polega na złożeniu zamówienia u tego samego sprzedawcy, na dokładnie ten sam towar, co w poprzednim zamówieniu. Zestaw produktowy to zupełnie odrębna kwestia.

Jak już wcześniej wspomniała Monika, podaj proszę numer zamówienia, którego dotyczy zgłoszenie. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@w_kiwi a jeśli kupujący nie wystawi produktu x samego a tylko w zestawie z y to czy do zamówienia pójdzie zestaw?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@az1rael Nie, bo nie jest to zawartość tego zamówienia. Oczywiście może się zdarzyć tak, że sprzedawca nie będzie posiadał produktu w danym momencie lub będzie dostępny jedynie w zestawie, wtedy pojawi się informacja "oferta zakończona". 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Dzięki za wyjaśnienie i jeśli działa jak piszesz to ma sens i sam spróbuję to przetestować 

oznacz moderatorów

wrooc
#7 Wielbiciel#

16b62190-a6f4-11ee-ae6e-6d99a6f95d75

To jest numer ostatniego zamówienia, do którego skierowała mnie opcja "kup ponownie". 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@wrooc W zamówieniu zakup pochodzi z tej oferty i nie jest to zestaw produktowy, a po prostu oferta zawierająca mieszankę smaków puszek. Podaj proszę jeszcze numer zamówienia, w którym kliknąłeś właśnie opcję "kup ponownie". Postaram się to zweryfikować. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Możliwe że przez pomyłkę zamiast kupić to samo kupiłeś zestaw produktowy zawierający i tą karmę co zwykle i jakiś inny produkt

oznacz moderatorów