anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opinia negatywna na allegro

lakiereczka
#7 Wielbiciel#
  • Dlaczego wystawiona przez mnie negatywna opinia nie jest widoczna? To już któryś raz z kolei 
oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

A jakiś przykład? 🤔 @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

lakiereczka
#7 Wielbiciel#

Opisuje towar, że niezgodny jest z opisem. Używany, z pleśnią i rdza.

Albo czego najbardziej nie lubię kupuje towar, płacę a tu telefon za dwa dni, że danego towaru nie ma. Ale w zamian mogą zaproponować podobny, inny kolor itp. Jeżeli zamawiam coś konkretnie to co mnie obchodzi inny towar. Jeżeli czegoś nie mam to nie wystawiam.

I takie komentarze są usuwane. Uważam, że nie naruszają żadnych praw, a jedynie oddają sedno sprawy. 

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Może jest usuwana, bo dotyczyła produktu, a nie towaru. To taki wymysł allegro, że towar masz opisywać w opinii towaru ( a jeden worek z opiniami może dotyczyć kilku podobnych towarów, ich zamienników, podróbek, używanych, z felerami...). Jest to nic więcej niż bezsensowne wprowadzanie kupujących w błąd. Przykład: kupowałam kiedyś kawę na początku opinii  jak jeszcze w to zaglądałam. Znalazłam "stara i zwietrzała" to zaglądam do innego sprzedającego, u wszystkich były te same... To na kiego marnować mój czas takimi opiniami....????

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@lakiereczka Widocznie została usunięta > pewnie naruszała zasady serwisu.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Pytaj allegro to oni zdecydowali że twoja opinia nie ma prawa bytu .

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@lakiereczka podaj proszę przykład konkretnej oferty, do której wystawiłaś komentarz, a go nie widzisz 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów