anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

opinia o produkcie

woszyna
#7 Wielbiciel#

Dlaczego nie jest widoczna moja opinia o produkcie? Dodam, że jestem średnio zadowolony z produktu i taką opinie wystawiłem. Czyżby komuś zależało, aby takie opinie nie były widoczne!?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

Tak, chyba komuś zależało. Być może sprzedawca zgłosił naruszenie zasad po wystawieniu opinii i ta została usunięta. Oceniając produkt nie nawiązuj do samego sprzedawcy, ocenę sprzedawcy możesz wystawić odrębnie. Zapytaj Allegro, z jakiego powodu Twoja ocena została usunięta, a potem wystaw ją ponownie; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1aab3926-a59f-4f0a-b91a-ab3d4e469201

oznacz moderatorów

woszyna
#7 Wielbiciel#

Podany adres nie działa, ale będę temat drążył dalej. Dodam, że wszyscy kupujący są zachwyceni produktem, co mija sie z prawdą. Alee bodajże produkt nie jest powiązany z sprzedającym?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@woszyna O który produkt chodzi?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

woszyna
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

woszyna
#7 Wielbiciel#

Halo Allegro. Słuchajcie, musicie coś u siebie zmienić, zmienić na lepsze. Coraz więcej osób na Was narzeka , coraz więcej kupujących o Was odchodzi i mnie to nie dziwi. Odezwała się do mnie osoba z Allegro, która...nie wiem, może ma za dużo obowiązków i nie przeczytała @, może..nie wiem, ale musiałem tłumaczyć wszystko jeszcze raz. Fakt jest jeden. Opinii o produkcie nie ma, i nie mogę jej ponownie wystawić, iii nikt nic nie wie. Nie podoba mi się taki stan rzeczy.  Uważam, że powinienem móc zmienić, dopisać, opinie o produkcie, tak jak jest w przypadku opinii o sprzedającym. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@woszyna Widzę, że korespondencja trwa, a wstępna weryfikacja nie pozwoliła na ustalenie czy opinia w ogóle została wystawiona, dlatego konsultantka napisała:

"Czy posiada Pan gdzieś zrzut ekranu albo treść opinii.
Z pewnością pomogłoby to w zweryfikowaniu sprawy".

Odpisz na otrzymaną wiadomość. To jedyny sposób na wyjaśnienie tej sprawy.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

woszyna
#7 Wielbiciel#

Dalsza korespondencja nie ma sensu i tak to nic nie zmieni. Kto robi zrzut ekranu  wstawionego komet? ,,Nie ma możliwości zmiany opinii o produkcie", i wszystko w temacie.  Podczas urzytkowania mogę zmienić zdanie o produkcie. Tak nie powinno być.

oznacz moderatorów