anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opinie o produkcie i ocena sprzedającego?

AinaK13
#2 Obserwator#

Kupiłem kabelek. Okazał się być marnej jakości. 

Przy ocenie zakupu napisałem, że nie polecam. Sprzedawca grozi mi teraz sądem. Czym różni się ocena produktu i ocena sprzedawcy.

 

To kupujący nie ma prawa wyrazić swojej opinii o produkcie. To po co są te opinie na allegro??

 

mk

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

way2
#9 Pomysłodawca#

Ocenę o produkcie możesz wystawić negatywną, ale jak ocenisz sprzedającego negatywnie twój komentarz usunął. Nowa polityka allegro. Sądem może straszyć masz 14 dni żeby syf  odesłać i muszą kasę oddać. Nie musisz nawet podawać przyczyny  

oznacz moderatorów

AinaK13
#2 Obserwator#

Nie rozumiem. 

 

Dałem łapkę w dół bo produkt jest marnej jakości. 

Screenshot 2020-04-25 at 18.22.27.png

Teraz za negatywy straszy się sądami? Bo kogoś oczerniam. Czy klient zawsze musi być zadowolony? 

Co na to allegro??

oznacz moderatorów

way2
#9 Pomysłodawca#

Tak to ich nowa polityka, wszystkie negatywy lepiej usunąć. Ważniejsi są sprzedawcy, a Ty dostaniesz chiński badziew niezgodny z opisem i się ciesz.

oznacz moderatorów

AinaK13
#2 Obserwator#

Czy można gdzieś to zgłosić w allegro?? Jakiś mail? Albo gdzie się usuwa komentarze ....

oznacz moderatorów

way2
#9 Pomysłodawca#

no możesz do nich napisać jak raczą Ci odpowiedzieć.

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@way2  żadnych negatywów nie usuwają, bronią się przed tym rękami i nogami. Może jak ktoś ma jakieś plecy w allegro to tak, ale normalny sprzedawca nie ma co liczyć na jakieś ulgi jeśli chodzi o oceny. Wręcz przeciwnie serwis zawsze stoi po stronie kupującego, o czym wielokrotnie tu pisaliśmy.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Za towar odpowiada sprzedawca i masz prawo napisać w komentarzu wystawionym sprzedawcy, że go nie polecasz jeśli sprzedaje marne produkty. Niczego się nie obawiaj, na pogróżkach się kończy. Zapoznaj się z sąsiednim wątkiem na podobny temat 🙂

oznacz moderatorów