anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

usuwanie negatywnych ocen produktu

zbyniek16081996
#9 Pomysłodawca#

Witam

ostatnio kupiłem "oryginalne" buty nike jednak miałem dużo wątpliwości co do ich oryginalności więc w ocenie produktu dałem jedną gwiazdkę opisując dlaczego + zdjęcia potwierdzające moje wątpliwości(krzywo naklejona podeszwa na jednym z butów, znaczek nike na jednym z butów był kilka mm wyżej przyklejony niż na drugim, szwy też się różniły), dziś przeglądam i mojej oceny nie ma, widnieją tyle te od kupujących którzy ocenili produkt na 5 gwiazdek, sprzedający może jakoś usuwać oceny?

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

LEW433
#21 Demiurg#

Sprzedający może prosić o usunięcie komentarza a następnie odpisać na twój komentarz jeśli się z nim nie zgadza

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@LEW433 autorka pisze o ocenie produktu 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@zbyniek16081996 One się sortują od najtrafniejszych, może Twój jest na końcu, jak opisałeś poprawnie bez wulgaryzmów to nie usuną tego ani allegro ani sprzedawca 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@kostas11Ok ,masz racje  Ale są  przecież nie znikają

oznacz moderatorów

way2
#9 Pomysłodawca#

usuwają negatywy, bez podania przyczyny, dostałem po prostu maila "twój komentarz do aukcjixxxx został usunięty" tyle w temacie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@way2I taką mamy wiarygodność ocen!!!!!😂

oznacz moderatorów

way2
#9 Pomysłodawca#

Musi wejść konkurencja A m4zon Polska i moż e im się w głowie troszkę poukłada bo jest źle.

oznacz moderatorów

way2
#9 Pomysłodawca#

Miałem właściwie taką samą sytuację. Usunąć może admin allegro. U mnie po prostu na maila dostałem wiadomość że komentarz usunięty bez podania przyczyny. Jest to co ciekawe wbrew regulaminowi allegro, więc ja nie wiem skąd oni biorą tych adminów, ale do niczego dobrego to ich nie doprowadzi. Trzeba troszkę poczekać na **piiip** Polska. No chyba że w komentarzu użyłeś niecenzuralnych słów.  

oznacz moderatorów

way2
#9 Pomysłodawca#

Nie piip tylko A m4zon

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@zbyniek16081996 " dziś przeglądam i mojej oceny nie ma, widnieją tyle te od kupujących którzy ocenili produkt na 5 gwiazdek".

No i czemu się dziwisz? 🙂 Popatrz na inne oceny produktów, widziałeś gdzieś przewagę niskich ocen?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@xyz96Bo każdy chce tylko pozytywy i albo prosi albo straszy albo ma układy Dziś niestety wszyscy i wszystko jest mało wiarygodne

oznacz moderatorów

way2
#9 Pomysłodawca#

no właśnie allegro już sie troche poprzewracało w głowie, negatywy usuwają, bez żadnej przyczyny mimo że jest to sprzeczne z regulaminem, który przecież sami ustanowili.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

zamiast ocen powinny być tyłko POZYTYW / NEGATYW, a zamiast ocen poprostu dyskusja 🙂

oznacz moderatorów