anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opinie o produkcie od różnych sprzedających - jak to zmienić?

rostov84
#10 Popularyzator#

Zauważyłem, że od jakiegoś czasu opinie o produkcie od różnych sprzedających są łączone. To naprawdę kiepski pomysł. Przykład? Maszynki do golenia Gillette. Ostatnio trafiłem na sztukę, która jest tanią, plastikową podróbą. Mimo, że niektóre opinie dotyczyły oryginalnych, metalowych egzemplarzy. No i właśnie, jeden sprzedawca sprzedaje oryginały, a drugi podróbki, a opinie są łączone. Jak to zmienić? Jak wyświetlić opinie o konkretnym produkcie sprzedawanym tylko przez konkretnego sprzedawcę?

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

komis-bell
#21 Demiurg#

@rostov84 Nie da się.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@rostov84 wypowiem się odnośnie tego cyt ,,Ostatnio trafiłem na sztukę, która jest tanią, plastikową podróbą.,, ....piszesz bzdury bo Procter@gamble właściciel marki Gillette produkuje również rączki do maszynek iście w całości plastikowe niemniej nie zaprzeczam bo rynej jest zalany tanimi podróbkami przeważnie z Indonezji i Turcji ... nie wiem na co trafileś , ale plastik w żadnym wypadku nie jest podstawą do zarzutu nieoryginalności .

oznacz moderatorów

rostov84
#10 Popularyzator#

@mdrogeria, po pierwsze: zakupiona przeze mnie sztuka jest "Made in China"; po drugie: rączka jest kiepsko spasowana z nożykami, które po prostu z niej wypadają. Więc nawet, jeśli jest tak jak piszesz, to myślę, że P&G nie pozwoliłby sobie na taką fuszerkę.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@rostov84 czyli krótko ... ,, poszłeś na cenę ,, weryfikuj oceny sprzedawcy , tam znajdzesz rzeczywisty obraz tego co oferuje , a sam katalog i oceny produktu wprowadzają w błąd bo co bardziej przebiegły / żeby nie nazwać nie uczciwy / sprzedawca podpina swoje badziewie pod oryginalne produkty i kusi niższą ceną . .

oznacz moderatorów

rostov84
#10 Popularyzator#

@mdrogeria, bynajmniej nie wybrałem najtańszej oferty. U innych sprzedawców ceny są zbliżone lub takie same. Ponadto, ten sprzedawca ma 99,4% ocen pozytywnych, w ciągu ostatnich 12 miesięcy 23 negatywy na 3842 pozytywy. Dodatkowo przed zakupem zapytałem, czy produkt jest oryginalny i czy pochodzi z polskiej dystrybucji. Otrzymałem odpowiedź twierdzącą.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@rostov84 czyli wprowadził Cię w błąd , albo sam nie wie co sprzedaje choć to mało prawdopodobne , tylko odpowiednia ocena transakcji  z treścią może przestrzec innych klientów bo jak widzisz po wpisie @_HolaOla_ allegro ma to TAM...TARAM...,TAM..TAM...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Podziękuj Allegro za tak beznadziejne połączenie opinii.

oznacz moderatorów

rostov84
#10 Popularyzator#

@LEW433, słabe to, nawet bardzo…

  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_, czy nie ma żadnych szans na zmianę takiego stanu rzeczy? Czy Allegro nie widzi, do jakich patologii prowadzi takie rozwiązanie?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@rostov84 Nie, na ten moment nie planujemy większych zmian w tej kwestii, ale przy każdej opinii, po prawej stronie od daty jej dodania, znajdziesz informację "zakup od (login sprzedającego)" i w ten sposób możesz sprawdzić, od którego sprzedającego, pochodzi dany przedmiot. Dokładnie jak na tym przykładzie - "zakup od cocoSpa":

Zrzut ekranu 2023-06-20 o 16.11.02.png

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

rostov84
#10 Popularyzator#

@_HolaOla_, wszystko fajnie, ale gdy produkt ma np. kilkaset opinii, to znalezienie tej pochodzącej od konkretnego sprzedawcy jest bardzo męczące i czasochłonne. Bardzo, bardzo nietrafione rozwiązanie. Na dodatek świadomie wprowadzające kupujących w błąd.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Naucz się ctrl + f używać na stronie wpisujesz w pasek nazwę sprzedawcy i od razu ci znajduje  słowo

oznacz moderatorów

rostov84
#10 Popularyzator#

@az1rael, najpierw trzeba kilkanaście (lub kilkadziesiąt w przypadku setek opinii) kliknąć na "zobacz więcej opinii", ponieważ skrypt automatycznie zwija większą ich ilość. Rozwiązanie nieefektywne.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Łączone są od początku. Teraz chociaż wiadomo czyjego produktu dotyczą. Ogólnie jak mnie to nadal do bani i już dawno w nie nie patrzę. Nadal wolę oceniać jakość sprzedawcy po opisowych negatywach i odpowiedziach na nie jak są. Wtedy wiadomo jak reaguje na reklamacje i czy w razie czego kasę się odzyska. 

oznacz moderatorów