anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Opis nie do końca zgodny z ofertą

radekmaciej
#7 Wielbiciel#

Witam, pytanie do sprzedających - dlaczego w opisach bardzo często jest niezgodność z ofertą? Podam przykład z ostatniego tygodnia - szukałem pamięci RAM, konkretnie 4gb, zaznaczyłem wszystkie opcje dotyczące wyszukiwanych ofert i na moje nieszczęście kilkaset z opisów nie dotyczyło ofert. A konkretnie - niby opis oferty 4gb a naprawdę to było po g..no warte 2x2gb... Dlaczego sprzedający nie potrafią konkretnie podać danych, opisać dokładnie sprzedawanych przedmiotów? Straciłem wiele czasu i naprawdę tylko kilka było zgodnych z opisem. Zaczynam powoli omijać allegro przez takich właśnie sprzedawców. W innych kategoriach jak np. opony również są takie niezgodności... 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

Zgłaszaj, zawsze na dole aukcji masz guziczek 🙂 

Manipulacja wynikami wyszukiwania 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Oni potrafią podać odpowiednie parametry i dokładnie opisywać, ale robią wszystko, aby podczas wyszukiwania kupujący znalazł także ich ofertę, choćby szukał czegoś innego, czegoś podobnego - bo może też kupi. To niezgodne z regulaminem, ale zgłaszanie tego rodzaju naruszeń nie ma sensu, jest tego zbyt dużo.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@radekmaciej   A ja  słowo  w kwestii  technicznej

Jeżeli  uważasz  że  2x 2Gb  jest  g..no   w  porównaniu  z pojedyńczym  4 Gb  to  przed  tobą  jeszcze  wiele  nauki  i  jeszcze  wiele  błedów  które  zrobisz  a potem  oczywiście  zrzucisz  winę  za  te  błędy na   sprzedawców  i  złe opisy.

Ponieważ uważasz  że  64 bitowy  dostęp  do  pamięci  jest  korzystniejszy  niż podwójny  128 bitowy  to  kup  sobie  64 bitową  kartę  graficzną, dlatego że   akurat  w  przypadku  kart  graficznych  najlepiej  widać  różnice  w  wydajności  konfiguracji pamięci.

Pozdrawiam

 

oznacz moderatorów

radekmaciej
#7 Wielbiciel#

szukam np. 4gb a nie 2x2 bo to mam i chcę rozbudować kompa... jak już ktoś napisał - manipulacja wynikami... tutaj akurat nie szukam sam tylko z pomocą doświadczonych ludzi, więc jest to gó...no warte 2x2gb a nie 4gb... Pozdrawiam.

oznacz moderatorów