anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ostrzeżenie przed sprzedającą

jolakratek
#9 Pomysłodawca#

A59A3B23-CFFE-43B1-8ECE-1587E8587972.jpeg

Witam, chcialabym przestrzec przed sprzedawcą [edycja]. Pomijajac to, ze po zadanym pytaniu amod razu atakuje klientow i pisze ze nie zalezy jej aby zarobic 2 zlote, po zakupie (dokonanym przez przypadek) nie chce go anulowac lecz woli wyzywac, w rezultacie wysyla PUSTĄ paczkę i jeszcze sie tego wypiera. Osoba niezrownowazona… Byc moze nie dysponuje nawet produktami, ktore wystawia na sprzedaz.

oznacz moderatorów
32 ODPOWIEDZI 32

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Załóż dyskusję przez allegro to szybko zmieni swoje podejście do handlu i obsługi klienta .Danych sprzedawcy nie powinnaś podawać tutaj tak oficjalnie na forum .

oznacz moderatorów

jolakratek
#9 Pomysłodawca#

Zalozylam, ale na interwencje allegro musze czekac do poniedzialku. W weekend moze oszukac wiecej osob. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

jolakratek To jest Twoje zdanie na temat , a przydałoby się również zdanie drugiej strony . Zaproś sprzedawcę tu do nas na forum niech się wypowie . Druga sprawa to publiczne podawanie danych osobowych innego użytkownika , jest na to paragraf .

oznacz moderatorów

jolakratek
#9 Pomysłodawca#

Jej zdanie jest takie, ze wszystko co pisze przeinacza i mnie wyzywa 🙂 Te dane są ogolnodostepne.

oznacz moderatorów

Benbul1906
#8 Zapaleniec#

Screeny właśnie przekazałam allegro , to podobno nie pierwsza taka akcja , a wyzwiska zostały zablokowane przez allegro tylko które Pani stosowała wobec mnie.prosze iść na policje , spotkamy się w takim razie w sądzie , bo ja akurat pakowałam paczkę przy świadkach 

oznacz moderatorów

jolakratek
#9 Pomysłodawca#

Do zobaczenia w takim razie 🙂

oznacz moderatorów

jolakratek
#9 Pomysłodawca#

Wymysl tylko jeszcze do tego czasu jakie to wyzwiska uzyte przeze mnie zostaly zablokowane przez allegro, bo mogà zapytac w tym sądzie 😉

oznacz moderatorów

Benbul1906
#8 Zapaleniec#

Pani dostała zakupiony produkt, wyzywa mnie i nęka jeszcze zanim cokolwiek kupiła , udaje że dostała pusta paczkę ..jakoś inni wszystko dostali, Pani zakupiła produkt za 5 zł i go nie dostała , konto allegro moje funkcjonuje wiele lat i Pani jest jedyną POSZKODOWANA , przypadek ? Wątpię 😉 uważajcie na [edycja]

oznacz moderatorów

jolakratek
#9 Pomysłodawca#

No wlasnie. Tak wygląda dyskusja z tą panią.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Benbul1906 Jeśli otrzymujesz takie komentarze i tak na nie odpowiadasz;

"Dramat! Nie polecam! Dziecko kliknęło licytacje i zwróciłam się z prośbą o anulowanie zamówienia wartego 1,50 zł gdyż wystawione na aukcji przedmioty były śmieciami łazienkowymi! Zostałam posądzona o kradzież danych. Długo korzystam z allegro ale z takim podejściem sprzedającego i problematycznością spotkałam się pierwszy raz...mam nadzieję że ostatni"

Odpowiedź z dnia 19 maj 2021

"Dramat ! Kupiła rzeczy, wyl udziła dane co jest bezprawne, allegro zablokowało jej konto, bo nie pierwszy raz taka sytuacja miała miejsce. Ewidentnie nie radzi sobie Pani nawet z wychowaniem dziecka, skoro klika za Pania i bierze udział w aukcji. Nie moze pogodzic sie z tym, że ktos wreszcie sie tym zajął i skierował sprawę do allegro i skieruje na policje zgodnie z art. 286 kk. Pani mysli ze jest bezkarna, ale skoro nie umie się zajac dzieckiem to co dopiero sobą. Patologia !!!!!!!"

To jakoś bardziej wierzę kupującej. 

oznacz moderatorów

jolakratek
#9 Pomysłodawca#

A283201A-18F4-4F6E-B22A-0635540423A8.png

DE279128-FBE0-4790-A30A-BB744F5C70F2.png

8E119EC3-126A-4523-AEBE-3960BD1411DA.png

23A99F10-C226-49CF-AC95-2A65B6611FDC.png

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

Cóż za bazarowy klimat tutaj dzisiaj 😂🤣

_____________
Kama
oznacz moderatorów

jolakratek
#9 Pomysłodawca#

Allegro uznało, ze [edycja] to oszustka, pieniadze ktore stracilam w transakcji z tą zlodziejką zostaly mi zwrocone z programu ochrony klienta. Mimo wszystko, uwazajcie na tą osobę, szkoda pieniedzy i nerwow!

oznacz moderatorów

Benbul1906
#8 Zapaleniec#

Allegro uznało , że [edycja] wesołych świąt życzę i zajmij się rodziną zamiast [edycja] o inny pieniądze 

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

I kto tu ma rację kupujący czy sprzedawca.Panie o głupie 5 zł ta dyskusja proszę podać mi numer konta to zapłacę.

oznacz moderatorów

szymela54
Maestra

@Agent555  Racja, podobnie jak prawda, często leży pośrodku. I tu mamy chyba taki przypadek.
Ale miło popatrzeć, jak dwie niestrudzone damy z niezwykłą kurtuazją prawią sobie komplementy 🤣😂

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

@Kaliope_Brzeg @ Klimat iscie bazarowy w odświętnym wydaniu nadal trwa...... gênant

oznacz moderatorów

Client:100160870
#12 Orędownik#

@Halfrunt  @Kaliope_Brzeg  Teraz to bazarowa szopka😉

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Cóż za świąteczny klimat znowu mamy, jedno wyjście jest jak allegro tej dyskusji nie rozwiąże to pozostaje droga sądowa. To tylko 25 zł więc czy warto.

oznacz moderatorów